Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (11 Şubat 2018)
Sükûnetinizi koruduğunuz, toplum içindeki yerinizi görmek istediğiniz ve sosyal çevrenizden daha fazla onay beklediğiniz bir gün olabilir. Kariyer hayatınızla ilgili bazı fikirler geleceğinize sürpriz faydalar sağlayabilecek noktaya gelebilir. Geleceğinizi şekillendirmek ve daha rahat yaşamak her zaman bizim kontrolümüzde iken bunu doğru yolda kullanmak, hayatımızı daha rahat yaşamımıza neden olacağından bunu bilerek hareket ettiğinizde her şeyin sizin için daha güzel olacağını takdir edeceksiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (11 Şubat 2018)
Yapmayı düşündüğünüz şeyler biraz düşsel görünse de, taşıdığınız umut sizi sonuca yaklaştıracak. Sizi çok düşünen, sorun eden birileri bu konuyla ilgili olarak bugün ziyaretinize gelecek. Onlardan alacağınız haberler bir iki hafta düşler kurmanıza neden olacak. Geçen günlerde yaşadığınız canınızı sıkan olay üzerinizdeki etkisini sürdürüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (11 Şubat 2018)
Kartınız Hata... Öylesine sevecen ve saf davranışlar sergiliyorsunuz ki bugün bu sebepten dolayı hata yapmaya müsait pozisyondasınız. Başkalarını memnun ediyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (11 Şubat 2018)
Ona sevgisini istediği gibi gösterme fırsatı tanıyın. Kendi koşullarınızda diretmeyin. İş yasamınızda genel olarak beğeniliyor olsanız da bazı olaylarda takındığınız tavır size karşı bir antipati oluşturabilir. Çözüme kavuşturduğunuzu sandığınız bir sorununuz, yeniden karşınıza çıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (11 Şubat 2018)
Para ve yatırım konuları önem kazanıyor. Ortak hesaplar ve harcamalarla ilgili beklemediğiniz durumlar oluşabilir. Karar vermekte zorluk çekebilirsiniz. Yenilenme ve dönüşüm temalarına vurgu olabilir. Ancak bugün köklü değişiklikler için bir parça erken olabilir. Fikirlerinizin olgunlaşması için zamana ihtiyaç var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (11 Şubat 2018)
Meslek yaşantınıza odaklanmak isteyebileceğiniz bugün, işbirliği ve ortak çalışmaların size büyük güven sağlayabileceğini vurguluyor. Bu arada grup çalışmalarında tanışabileceğiniz kimselerle duygusal yoğunlaşmalar yaşayabilirsiniz
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (11 Şubat 2018)
İş hayatınızın yoğunluğu yüzünden kendinizi biraz sevgilinizden uzaklaşmış hissedebilirsiniz. Ama emin olun, onun duygularında hiçbir değişiklik yok. İş yerinde yaşadığınız bir problemin üzerine yeterince gitmiyorsunuz. Olanakların yeterli olmadığını düşünmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (11 Şubat 2018)
İletişim konusunda son derece aktif bir gündesiniz. Yakın çevrenizde birçok kısa yola gidebilir veya sürpriz misafirlerinizi ağırlayabilirsiniz. Yazılı ve sözlü anlaşmaların gündemde olabileceği bugün kardeşlerin veya dostlarınızın fikirleri size ilham verebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (11 Şubat 2018)
Bazı yakın dostluklar partnerinizle aranızı iyice açabilir. Hatta mevcut olumsuzluğun esas sebebi olabilir. Son günlerde tanıştığınız biriyle yakınlığınız tanımlanmak istiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed