Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (11 Şubat 2019)
Bazılarımız topun ayağına gelmesini beklerken, bazılarımızsa topu almaya gider. İsteklerinizin gerçek olmasını istiyorsanız, gidip o topu alan kişi olmalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (11 Şubat 2019)
Ay, duygusal ilişkilerinizdeki paylaşımcı yönünüzü vurguluyor. Bugün güzel fırsatlarla ve olumlu açılarla destekleniyorsunuz. Kişisel açıdan önemli konularda yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Evinizde yenilikler yapabileceğiniz ve hobilerinize vakit ayırabileceğiniz bir gün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (11 Şubat 2019)
AŞK: Rüya gibi bir ilişkiniz varve siz bu rüyadan uyanmakistemiyorsunuz. Yaşadıklarınızoldukça tatmin edici ve sizipartnerinize kilitliyor. Birlikteolmak sizin için olağanüstü.PARA: Doğallığınızla oldukçadikkat çekiyorsunuz. Özgüveniniz de sizidinlenilmeye değer kılıyor. İş arkadaşlarınızınsizden öğreneceği elbette ki çok şey var.SAĞLIK: Kendinizi oldukça sağlıklı hissediyorsunuzancak yeme alışkanlığınız değişmiş durumda.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (11 Şubat 2019)
İsteseniz de bir türlü değiştiremediğiniz standart kurallarınız ve tutucu denilebilecek inatçı davranış rutinleriniz varsa kendinizi biraz serbest bırakmak sayesinde değişimin dünyanın sonu olmadığını görebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (11 Şubat 2019)
Hayata umutla bakacağınız gelişmeler içine giriyorsunuz. Bir çok konuda destek almanızın rahatlığı içinde olacaksınız. Arkadaşlarla ilgili konular size çok keyif verebilir.  Bugünü verimli kullanmayı başaracaksınız. Zira sosyal alanda sizi aktif kılan çalışmalar içinde yer edinebileceksiniz. İyi organize edilmiş toplantılar da gününüze yön vermenizi kolaylaştırıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (11 Şubat 2019)
İş yaşamınızda keyifli bir şekilde çalışmalarınıza devam edebileceğiniz bir gündesiniz ve bir çok yeni bağlantı kurabileceksiniz. Alacağınız haberle keyfinizi yerine getirecektir ve bu doğrultuda yeni kararlar alabileceksiniz. Karşınıza çıkan fırsatları olumlu olarak değerlendirebileceksiniz. Bugün işinizle ilgili konularda kendinize kısa sürede ulaşabileceğiniz hedefler koyacaksınız. Yeni girişimlerde bulunmak için doğru bir günde olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (11 Şubat 2019)
Sevgilinizin arkadaşlık ilişkileri sizi rahatsız ediyor gibi. Bu konuda duygusal davranıyorsunuz. Riskli ve aceleci kararlardan uzak durmalısınız. Size oyun oynamak isteyen kimse, kazdığı kuyuya kendisi düşecek. Maddi ve manevi bakımdan sakıncalı bir durumdan kurtulacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (11 Şubat 2019)
Parasal konularda ne kadar tutumlu davransanız da bir türlü dilediğiniz rahat kavuşamıyorsunuz. Düzenli ödemelerinizi yaptığınız zaman size para kalmadığını görüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (11 Şubat 2019)
Siz enerjiniz ve iyimserliğinizle her şeyin üstesinden gelebilirsiniz. Yaratıcılığınızı kullanmak için bir fırsat çıktı. Kendinizi göstermenin tam sırası.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144590 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed