Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (11 Temmuz 2021)
Bekâr akrepler, aşk hayatınızda önemli başlangıçlar bugün gündeminizde yer edinecek. İlişkide nasıl bir yere sahip olduğunuzu bilmeniz sizi daha da güçlü kılacaktır. Beklentilerinizi yavaşça kabullendirmelisiniz. Sakinlik içinde olmanız size çok şey kazandıracaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (11 Temmuz 2021)
Yapmak isteyip de yapamadığınız birçok arzunuz var. Şu günlerde gözle görülür bir doyumsuzluk içindesiniz. Bundan kurtulmak için arzularınızı tek tek ele alıp elde etmeye çalışmanız gerekiyor. Her akşam yeni, yeni insanlarla tanışıyorsunuz. Bu insan çokluğu, köklü ilişkiler kurmanızı önlüyor. Yakın bir günde uzaktan konuklarınız olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (11 Temmuz 2021)
AŞK: Bugün karşı cinsietkilemekte çok başarılıolabilirsiniz ama kıskançlığınızsebebi ile onu çabukkaçırabilirsiniz. Sahiplenmeiçgüdünüz çok yoğun. Her insanbuna tahammül edemez.PARA: Duygu ve sorumluluklarınız iç içegeçmekte. Bunun için çıkış yolu aramaktasınız.Parasal konularda rahatlayacaksınız.SAĞLIK: Deri kuruluğu ile bugün başınız derttegibi görünüyor. Su tüketiminizi biraz çoğaltın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (11 Temmuz 2021)
Sevgilinize karşı kendinizi ifade etmektebaşarılı olduğunuz söylenemez.Bu durum aranızda gerginliğesebep oluyor. İşinizle ilgili bazı görüşmelerinizolacak. Bugünlerde maddi sıkıntı yaratabilecekher şeyden uzak durmanızda yarar var.Gereksiz harcamalardan kaçınmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (11 Temmuz 2021)
Burcunuzdan geçen Ay sizi canlı ve girişken kılıyor. Kişisel alanda kendinizi yenileme şansınız olabilir. Yaratıcı konular, çocuklarla ilgili gelişmeler üzerinde yeni düşünceler taşımaktasınız. Ancak gün ortasından sonra maddi konularda kendinize yeni hedefler koyacaksınız. Bütçenizi etkileyecek gereksiz harcamalar gündeme gelebilir. Aşırılıktan kaçınmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (11 Temmuz 2021)
İş konularında çok rahatsınız. İşinizi seviyorsunuz ve çalışkanlığınızla göz dolduruyorsunuz. Son günlerde tatile çıkma fikri sizi iş konularından uzaklaştırıyor biraz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (11 Temmuz 2021)
Hoşlandığınız kişinin sizi aramasını beklemek zaman kaybı gibi görünüyor. Bugün yeniden karşılaşma fırsatı doğabilir, bunu değerlendirebilirsiniz. İş ve duygusal yaşamınız olumlu ve verimli bir süreç içinde. Bu konulardaki doyumluluğunuz, genel çevre ilişkilerinizdeki tutarlılığı da belirliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (11 Temmuz 2021)
İhtiyaçlarınızdan çok zevkinize harcama huyunuz bütçenizi zorluyor. Bu sıralar hobilerinize epeyce para harcamanız gerekecek. Aileniz bu durumdan pek hoşnut değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (11 Temmuz 2021)
Gönülsüzce üstlendiğiniz yükümlülüklerle sorunlar yaşıyorsunuz. Önümüzdeki günlerde bu tür ısrarlara kapalı olmanızda yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144647 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed