Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (12 Ağustos 2018)
Bugün maddi konularda bazı sinir bozucu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Uzun süre önce borç verdiğiniz bir arkadaşınız, defalarca istemenize rağmen bugün de borcunu biraz daha geciktireceğini söyleyebilir. Ya da vadesi gelmemesine rağmen bir arkadaşınız sıkıştım diyerek sizden alacağını isteyebilir. Bugün bir dikkatsizliğiniz yüzünden aynı şeyi defalarca yapmak zorunda kalmanız olasıdır. Daha sakin düşünmeye çalışmalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (12 Ağustos 2018)
Sıkıntılı ve zor günler geçireceğiniz bir döneme girdiniz. Bugün bazı konularda önemli kararlar alabilirsiniz. Bir arkadaşınızdan yardım istediniz. Fakat bu arkadaşınıza fazla güvenmemeniz gerektiğini bilmelisiniz. Çünkü o sizi yarı yolda bırakabilir. Aileniz size her konuda destek olmaya çalışıyor. Onlarla daha fazla yakınlaşmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (12 Ağustos 2018)
Bugün ani değişimler olabilir. Bu meslek veya özel yaşantınızın dengesini bozmayacak. Şaşırmanız için bir neden yok. Huzurunuzu kaçırmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (12 Ağustos 2018)
İlişkinizde gösterdiğiniz sadakati ve dürüstlüğü partnerinizden görememek sizi üzüyor. İçinizi kemiren bir konu yüzünden güzel günlerin tadını çıkaramıyorsunuz. İşinizle ilgili kafanızı kurcalayan bir konu sizi üzüyor. Para sıkıntısı çekmek istemiyorsanız, harcamalarınıza özen gösterin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (12 Ağustos 2018)
Geçmişle ilgili hesaplarınız ve sizi mutsuz eden pek çok duyguyu geri planda bırakıyorsunuz. En azından hazırlık sürecinizi daha temkini geçirdiniz. Bazı beklemeleri devam ettiği zamanları değerlendirmeli, işe ait sorumluluklarınızı gözden geçirmelisiniz. İlerleyen saatlerde Ay burcunuzda olacak. Olayları daha derinden ancak bilinçli bir şekilde ele alma şansı bulacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (12 Ağustos 2018)
Kendinizi yeterince değerlendiremiyorsunuz. Vasıflarınızın bir kısmına gözleriniz kapalı. Sizinle alakalı düşüncelerin çok azından haberdarsınız. Geleceğinizin aydınlığı gözleri kamaştırıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (12 Ağustos 2018)
Partnerinizin çok yönlü bir insan olması, ilişkinizin zenginleşmesine yardımcı oluyor. Birlikteliğinizde giderek daha tatminkar ve mutlu günler yaşayacaksınız. Otoriter bir yapıya sahip olmanız iş ilişkilerinizde sıkıntılar yaratabilir. Kendinizi kontrol edin ve yapıcı olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (12 Ağustos 2018)
Parasal konularda biraz daha rahat olmalı ve yapmanız gereken lüzumlu harcamaları artık yapmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (12 Ağustos 2018)
Sevdikleriniz konusunda geçmişten kaynaklanan bazı problemler tekrar ortaya çıkabilir. Bunları çözümlemek isteyebileceğiniz bir gündesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed