Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (12 Haziran 2019)
Mümkün olduğunca egoistlikten kaçınmaya çalışmalısınız. Karşı cinsten olması muhtemel güçlü birisiyle tanışmanız ve onunla uyumlu bir dostluk geliştirmeniz olasıdır. Bu kimse karşı cinsten birisi olsa dahi aranızdaki ilişki duygusal bir ilişki değil, iş ya da dostluk ilişkisi ile sınırlı kalacaktır. Bu ilişkiden ileride oldukça büyük faydalar göreceksiniz Değişiklikler ve yolculuklar size her zamankinden daha zor gelebilirler.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (12 Haziran 2019)
Düzensiz çalışma sizi bunaltıyor. İş hayatınızda bu konuda zaaflı birileriyle konuşma niyetiniz pek netice vermeyecek gibi görünüyor.Özel isteklerinizin mutlaka hayata geçmesi için çok fazla ısrarcı olmamalısınız. Bu şekilde, inatçı ve biraz da bencil bir görüntü vermekten kurtulabilir ve kendinize yaptığınız haksızlığı görebilirsiniz. Duygusal hassasiyete açık olduğunuz bir gün. Maddi konularda ani gelişmelerle karşılaşıp, hızlı kararlar vermek zorunda kalabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (12 Haziran 2019)
Asi ve dürüst oluşunuz bazıdurumlarda hayranlık uyandırabilir ama ailede hoş karşılanmayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (12 Haziran 2019)
Aşk hayatınız çok mutlu geçiyor.Çevrenizin ilgisi size bunu sık sık hatırlatıyor.Yeni insanlarla tanışıp işinizinboyutunu artırabilirsiniz. Mesleğinizdeki aratıcılığınızın engellenmesi, sizde karamsarlığayol açıyor. Sağlıkla ilgili sorunlarınızı ihmal etmeyin. Maddi durumunuz düzeliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (12 Haziran 2019)
Parasal konulara vurgu yapan gelişmeler var. Kaynaklarınızda genişleme yaşadığınız bu dönem çok şey başarabilirsiniz. Çalışma kapasiteniz sayesinde ek gelirler gündeme gelebilir. Ancak ekstra masraflar karşısında çaresiz kalabilirsiniz. Elinizdeki maddi kaynakları daha iyi değerlendirmeye bakmalısınız. Ödemeler dengenizi korumanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (12 Haziran 2019)
İş arkadaşlarınızın birinden alacağınız bir haber sizde büyük sevinç yaratabilir. İşinize olan saygınız ve bağlılığınız, arkadaşlarınız ve yöneticileriniz arasında sizi kararlı, itibarlı yapıyor. Bu yakınlarda terfi edebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (12 Haziran 2019)
Aşk hayatınızda bozuk giden bir durum varsa onu düzeltebilir, yalnızsanız mutlu bir ilişkiye adım atabilirsiniz. İşinizle ilgili önemli görüşmeler yapabilir ve işinizi geliştirmek için gerekli bağlantıları oluşturabilirsiniz. Bugün çabuk karar alabilmenizin avantajını yaşayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (12 Haziran 2019)
Elinizden geleni yapıyor, biraz şansa ihtiyaç duyuyorsunuz. Yakın geleceğiniz aydınlık görünüyor. Mali krizinizi dönemden soyutlayarak sorgulamanız, artı üzüntüler yaşamanıza neden olabiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (12 Haziran 2019)
Çok yakın, candan bir arkadaşınızla ilgili duyacağınız aslı olmayan bir haber, berbat birkaç gün geçirmenize neden olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144591 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed