Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (12 Kasım 2019)
Konsantrasyon gerektiren konulara konsantrasyonunuzu kaybetmemelisiniz. Gökyüzü bugünlerde başarmak istediğiniz konularda sizi destekliyor. Tek ihtiyacınız planlarınıza sadık kalmanız olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (12 Kasım 2019)
Fazla idealist olmak size yarardan çok zarar getirir. Aşk hayatınızdaki pürüzleri kısa zamanda gidereceksiniz. Yeter ki ne istediğinizi bilin ve alacağınız kararlarda ısrarlı olun. Bu aralar ev hayatınızdan uzaklaşıp dost toplantılarında fazla zaman harcamaya başladınız. Hayatınızı bir düzene sokmazsanız çeşitli rahatsızlıklar başlayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (12 Kasım 2019)
AŞK: Bugün mesut bir güngeçireceksiniz. Hayatınızdakikişiye içten davranışlarınız,samimi görüntünüz onu mestediyor. Başbaşa, romantik biryemek yiyerek birlikteliğinizidaha fazla pekiştirebilirsiniz.PARA: İşlerinizin iyi gitmesini isteyen dostlarınızolduğu kadar düşmanlarınız da bir hayli fazla.Ancak siz korkusuzca meydan okuyorsunuz.SAĞLIK: İyi bir uykunun sağlık kaliteniziarttıracağından hiç kuşkunuz olmasın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (12 Kasım 2019)
Çok rahat ve şansın sizden yana olduğunu gösteren bir gün olmayabilir. Ancak geri planda da kalsanız ilişkilerinizden, yaşadığınız olaylardan, size ve bütüne etkilerinden kendinize pay çıkarabileceğiniz bir durumdasınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (12 Kasım 2019)
Kişisel açıdan kendinizi güçlü hissediyorsunuz. Uzaklarla ilgili yeni konular gündeminize taşınırken, yapacak çok işiniz olacak. Öncelikle kişisel açıdan sizi geliştirecek ve duygusal tatmin getirecek konulara yöneleceksiniz. Ancak bir yandan da hayatınıza yeni bir yön verme dönemi. Emin adımlarla ilerlemeniz gereken başlangıçlar devreye giriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (12 Kasım 2019)
Girişimcisiniz. Destek beklediğiniz kişilerin de sizden beklediği şeyler olabilir. Verimli görüşmeler kapıda. Şehir dışındaki iş bağlantılarınızda ilginç gelişmeleriniz var. Yolculuklar yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (12 Kasım 2019)
Aşk hayatınızda bozuk giden bir durum varsa onu düzeltebilir, yalnızsanız mutlu bir ilişkiye adım atabilirsiniz. İşinizle ilgili önemli görüşmeler yapabilir ve işinizi geliştirmek için gerekli bağlantıları oluşturabilirsiniz. Bugün çabuk karar alabilmenizin avantajını yaşayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (12 Kasım 2019)
Etrafınızdaki bazı para, insan ilişkileri size hoş gelmiyor. Çok paylaşmacı özelliğinizi, istismara kapalı kişiliğinizle güven altında tutabiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (12 Kasım 2019)
Düşüncelerinizi bir noktaya toplamakta ve konsantre olmakta zorlanabilirsiniz. Bazı arkadaşlarınızdan yardım istemek zorunda kalacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144617 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed