Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (12 Mart 2018)
Bugün iletişim konularında hayli aktif bir gün yaşayacağı benziyorsunuz. Çevrenizden önemli destekler alabilir düşünceleriniz için daha gerçekçi ve yoğun bir konuşma yapmanız gerekebilir. Bu hem özel yaşamınızla ilgili hem de çalışma hayatınızla ilgili bir konuşma olabilir. Sorunlarınızı içinizde büyütmek yerine karşı tarafa naif bir şekilde aktarmak hem size iyi gelecektir hem de alacağınız fikirler size daha doğru yönler belirlemenize yardımcı olacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (12 Mart 2018)
Geleceğinizi gözönünde bulundurarak plan yapabilirsiniz. Eşinizin ve ailenizinduygusal desteğini hissetmek sizi mutlu edebilir. Birlikte gerçekleştirebileceğiniz ortak çalışmalardan verim alabilirsiniz. İşbirliğinin faydasını yakın ilişkileriniz konusunda da görebileceğiniz bir gündesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (12 Mart 2018)
AŞK: Bugün sevgilinizi kolunuzatakarak sanki düşmançatlatıyorsunuz. Birliktetoplantılara gidiyor ve sosyalfaaliyetlerde bulunuyorsunuz.Gayet uysal ve neşelisiniz.PARA: Cömert fırsatları çok iyideğerlendiriyorsunuz. Kariyerli ve prestijlioluşunuz insanlar tarafından beğeniliyor. Malisorunlarınızı dışa yansıtmıyorsunuz.SAĞLIK: Yıllar sonra karşınıza dargın olduğunuzbirileri çıkabilir. Eski sorunlar moralinizi bozabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (12 Mart 2018)
İşle ilgili sorumluluklarınız ağır gelebilir bugün. Ancak eğer zamanında gereken özeni göstermiş ve yeterli emek harcamışsanız görevlerinizin üstesinden gelmekte zorlanmayacaksınız. Etik davranmaktan vazgeçmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (12 Mart 2018)
Kendinizi başarıya odaklamış durumdasınız. Hızlı kararlar eşliliğinde yabancılarla ilgili konularda yenilikler yapabilirsiniz. En çok eğitim hayatınızı içine alan gelişmeler sizi buna itecektir. Ufuklarınızı geniş tutmalı, hayata deneyimci bir gözle bakmalısınız. Yeni kişiler ve önemli haberler hayatınıza pozitif etkiler getirecektir. Akademik çalışmalarınız dikkat çekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (12 Mart 2018)
Bugün kötü bir gününüzde olduğunuzu düşünmekle yanılgı içinde olduğunuzu anlayacaksınız. Bugün yaşayacağınız sevinci uzun zaman unutamayabilirsiniz. Yetenekli ve çalışkan oluşunuz göz dolduruyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (12 Mart 2018)
Sevgilinizle üstüne gitmediğiniz sorunları karşılıklı tartışmak için harika bir günde bulunuyorsunuz. Bu konuşma, beraberliğinizin ilerlemesine neden olabilir. İşinizle ilgili uzun zamandır yaşadığınız gerginlik bitmek üzere. Bugün kendinizi çok iyi hissedebilir, kısa vadeli kararlar alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (12 Mart 2018)
Maddi konularda disiplinli ve kararlı hareket edeceğiniz bir gündesiniz. Bazı beklentilerinizde gecikmeler olabilir ve beklediğiniz haberler bugün gelmeyebilir. Bir konuda inatçı yaklaşımlarınız sonuçta sizin zararlı çıkmanızla sonuçlanabilir. Harcamalarınızda dikkatli olmayı tercih etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (12 Mart 2018)
Tedirgin, kararsız görüntü size kaybettiriyor. Yakında yapmak durumunda kalacağınız önemli bir görüşmede çok rahat bir insan görüntüsü vermek zorundasınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144591 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed