Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (12 Mart 2019)
Sosyal yaşamınızın arkadaşlık ilişkilerinizin veya sosyal faaliyetlerinin hız kazandığı, aktif günlerdesiniz. Davetler, buluşmalar ard arda gelebilir. Amaçlarınızı belirlemeniz durumunda, işinizi kolaylaştırabilecek konuşmalar yapabilirsiniz. Bazı ilişkilerde hafif gerilimler veya yanıltıcı durumlar ya da aldatıcı kişilerle karşılaşma olasılığı söz konusu olsa da, yeni arkadaşlık ilişkileri, mevcut ilişkilerde heyecan veren durumlar, jestler veya yeni aşklar da söz konusu olabilir. Hafta ortası civarında, evinizi veya ailenizi ilgilendiren konularda sürpriz gelişmeler gündeme gelebilir veya evinizi güzelleştirmek ya da aile üyelerinizi mutlu etmek için girişimleriniz olabilir. Hafta sonuna doğru, otorite konumundaki kişilerle gerginlik yaşanabilir veya yüzleşilmesi gereken kişiler veya durumlar olabilir. Sosyal anlamda aktif hafta sonunda ise, arkadaşlarınızla sırlarınızı paylaşabilir veya sırlarına ortak olabilirsiniz. 
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (12 Mart 2019)
Ne istediğinizi bilmeniz ve çevrenizdekilerin uyarılarına rağmen gösterdiğiniz kararlı tutum, meyvelerini verecek. Şimdi bütün sorun bu kararlılığı korumanızda. Bugün size zor günlerinizde destek veren bir arkadaşınızla uzun uzun konuşma fırsatı bulabilirsiniz. Yeni birlikteliklere açık bir görüşme olabilir. Uzun zamandır beklediğiniz fırsatlar belki de şimdi avuçlarınızın içinde.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (12 Mart 2019)
AŞK: Çekingensiniz. Bugünpartneriniz, bu huyunuzu bildiğiiçin rahatlamanız amacıyla sizearkadaşları ile birlikte birsürpriz hazırlayacak.Bulunduğunuz ortamda hoşvakit geçireceksiniz.PARA: Paranız üzerindeki yatırım düşüncelerinizbugün olmamalı. Şansınız açık değil. Özelliklebüyük yatırımcılar bazı konuları askıya almalılar.SAĞLIK: Birilerini kırmamak adına kendinizimanevi yönden güçsüz hissedebiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (12 Mart 2019)
Tutkularınızın esiri olmaya devam etmeniz günden güne tükenmenize, asosyal bir kimliğe bürünmenize neden olabilir. Hayata daha ciddi bakmayı deneyin. Sağlıklı yaşam için yeniden spora başlayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (12 Mart 2019)
Hayata umutla bakacağınız gelişmeler içine giriyorsunuz. Bir çok konuda destek almanızın rahatlığı içinde olacaksınız. Arkadaşlarla ilgili konular size çok keyif verebilir.  Bugünü verimli kullanmayı başaracaksınız. Zira sosyal alanda sizi aktif kılan çalışmalar içinde yer edinebileceksiniz. İyi organize edilmiş toplantılar da gününüze yön vermenizi kolaylaştırıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (12 Mart 2019)
Uzun zamandır zihninizi kurcalayan sorun bu toplantıda tartışmaya açılabilir. İş saatleriniz düzgün, oturmuş bir özel yaşama pek fırsak tanımıyor. İş ilişkilerinizdeki sorunlar gündelik.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (12 Mart 2019)
Hoşlandığınız kişiye ısrarcı davranmakla hata yapıyorsunuz. Karşınızdaki kişinin zamana ihtiyacı olabilir. Duygularınızı açığa çıkarmama kararlılığınız, daha çözümcü yöntemler edinmenizi engellememeli. Çözmeniz gereken bir sorunu sık, sık ele alıp sonra üzerinde düşünmekten vazgeçiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (12 Mart 2019)
Para durumunuza ilişkin olumlu gelişmelere tanık olabileceğiniz bir gündesiniz. Bazı geleceğe yönelik ortak çalışmalara el atabilirsiniz bugün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (12 Mart 2019)
Hayatın her alanıyla aynı iletişimi kurmanız yararlı olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed