Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (12 Şubat 2018)
Gerek sosyal medya ile paylaşımlarınızda gerekse sosyal çevre iletişimlerinizde daha ılımlı ve sakin bir yol benimsemeniz çevrenizdeki dostlukların sürmesi açısından gayet önem taşımaktadır. Özel yaşamınızda ise eşiniz veya partnerinizle aranızda oluşan mesafeler aslında aranızdaki uzaklaşmanın bir göstergesi olduğundan bunu kurtarmakta tamamen size bağlı bir durumdur, unutmayın. Kariyerinizle ilgili ciddi projeleriniz için önemli kararlar alabilir, ortaklık içinde yürütebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (12 Şubat 2018)
Akşam sevdiğiniz dostlarınızla birlikte olmak istiyorsunuz. Buna ihtiyacınız var. Onlarla bir şeyleri paylaşmak niyetindesiniz. Biraz kaba, nezaketsiz bulduğunuz biriyle bugün gereksiz bir tartışmaya girecek ve canınızı sıkacaksınız. İnsanların ölçüsüz, hoyratça davranışları sizi fazlasıyla geriyor. Birçokları gibi görmezden gelemiyor, tavırsız kalamıyorsunuz
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (12 Şubat 2018)
Kartınız Dua... Hayata dair mistik ve anaç duygularla dolu oluşunuz en çok partnerinizi mutlu ediyor. Ona gösterdiğiniz şefkat onu hiç yalnız bırakmayacağınız anlamına geliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (12 Şubat 2018)
Ticari alacaklarınız için açtığınız davalarda güven verici hukuk savunucularını tercih etmeniz gerekiyor. Mevki yükselmesi bekleyenler rakiplerinizin gizli entrikalarına karşı şimdiden hazırlıklı olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (12 Şubat 2018)
Karşıtlıklar ve açık düşmanlar konusunda dikkatli olmanız gereken bir gündesiniz. Günün koşturmacası içinde gözünüzden kaçan detaylar rakiplerinize fırsat yaratabilir. Yatırımlar ve banka işlerinizle ilgili bilgi karışıklığı ortaya çıkabilir. İkinci el bilgiler sizi gereksiz telaşa sürükleyebilir. İş konularında bizzat görüşme yapmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (12 Şubat 2018)
Bir arkadaşınızın iş alanı sizi çoktandır cezbediyor. İş alanınız biraz yorucu, ama mutlu bir ortam içinde olduğunuz için buna çok aldırmıyorsunuz. Yakında sevinçleriniz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (12 Şubat 2018)
Vereceğiniz karar size en uygun karar olmalı. Dostlarınızın desteğini almalısınız. Mutlaka bir çözüm bulunur, moralinizi bozmayın. Üzerinizde baskı hissetmeyin. En doğru kararı vermenizde yardımcı olacak her şeyi deneyin. Parasal konularda büyük sürprizler ve ani değişiklikler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (12 Şubat 2018)
Özel masraflarınızı kısıtlayamamanız, elinize geçenin geldiği gibi gitmesini açıklıyor. Ama yakınlarınıza yeterli kazancınıza karşı yaşadığınız geçim zorluğunu anlatmakta güçlük çekiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (12 Şubat 2018)
Çok sorguladığınız bir ilişki, bugünler içinde size büyük şaşkınlıklar yaşatabilir. Bu müdahalenizi bir süre ertelemeniz yararlı olacak
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed