Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (12 Temmuz 2019)
Bekâr akrepler için şans kapınıza kadar geliyor. Yeni bir aşk fırsatı ile karşı karşıyasınız. Eski aşklar için kafanızı karıştırmaktansa var olan aşkınızı doya doya yaşamak en doğrusu olacaktır. Eğer anın kıymetini bilir ve aşkın heyecanına kendinizi kaptırırsanız ruhunuzu iyileştirir ve yaşadığınız güzelliklere şükredersiniz. Aksi takdirde yine mutsuz olmanız an meselesidir. Bu nedenle geçmişi unutup an'ı sevgiyle kucaklayın.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (12 Temmuz 2019)
Kısa bir süre içinde, sizinle birlikte başka insanları daha endişelendirecek bir haber alacaksınız. Bu haberle birlikte, içinde olduğunuz bazı ilişkileriniz, çevrenizde bazı merakların nedeni olabilir. Çok güvenle ve sıcak duygularla baktığınız biri, bugünlerde zihninizi fazlaca meşgul ediyor. Sebep olduğu bazı sorunlar var. Ona karşı bir davranış değişikliği gösterebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (12 Temmuz 2019)
Kartınız Mühür... Evlilik için oldukça uygun bir dönemdesiniz ve bu durumun siz de farkındasınız. Yalnızlığınızı bitirmek istiyorsunuz ki oldukça şanslı bir dönemdesiniz bilin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (12 Temmuz 2019)
Gün içinde eğer hızlıca bitirmeniz gereken işler için pratik bir yol üretemezseniz sanki akıntıya karşı kürek çekiyor gibi hissedebilirsiniz. Kabul edin ki, siz zorladıkça daha kolay akmayacak gün. Tolerans göstermeyi bilin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (12 Temmuz 2019)
Ãœstlerinizle olan iletişiminiz ve işe dair sorumluluklarınızla ilgili yoğun bir hareketlilik gözüküyor. Gün içinde işle ilgili gelişmeler sonucu bazı kararlarınızı değiştirebilirsiniz. Yeni kararlarınıza uygun şekilde projelerinizi şekillendirmeniz gerekebilir. Ãœstlerinizle olan iletişiminiz artıyor. Devletle olan çalışmalarınızda daha dikkatli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (12 Temmuz 2019)
Çok yönlü düşünceleriniz, yavaş, yavaş ilgi görüyor. Çok yakında verimli görüşmeler var. Bugün size özel olarak bir konuda danışılabilir. Konuyla ilgili donanımlı olduğunuz düşünülüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (12 Temmuz 2019)
Bu sorunlar maddi veya ailesiyle ilgili olabilir. Onunla bu konuyu gündeme getirmek için konuşmanız gerekli. İş yaşamınızda iddialı sayılabilecek beklentileriniz var. Temponuz ve verimli çalışmanız, bu beklentilerinizin kısa bir süre sonra gerçekleşmesine yardımcı olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (12 Temmuz 2019)
Parasal açıdan olumlu bir gündesiniz. Bugün bazı lüzumlu harcamalarınızı yapacaksınız. Cebinizde sizin tahmin ettiğinizden daha fazla para olduğunu fark etmeniz sizi oldukça mutlu edecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (12 Temmuz 2019)
Bir dostunuzla uzun zamandır sürdürdüğünüz bir işbirliği, onun devreye sokmak istediği üçüncü kişinin varlığıyla işlevini kaybedebilir. Endişelerinizde haklı görünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144598 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed