Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (13 Ekim 2020)
Sorunlar ne kadar ağır olursa olsun başınızı kaşıyacak vakit bulamayabilirsiniz ama bu normaldir, dert etmeyin. Bu arada kalbiniz boşsa yeni bir beraberlik gündeme gelecektir. Yakın arkadaş çevrenizden biriyle birlikte olabilir ve onunla beraber olmanın getirdiği mutluluğu yaşayabilirsiniz. Zamanının akıcılığına karşı sizin dayanma gücünüz ve kendinize olan inancınız yaptığınız işleri sıkıntılı bile olsa başarıyla sonuçlandırmanızı sağlayabilir...
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (13 Ekim 2020)
Bugünlerde alacağınız kimi kararlarda zorlanabilirsiniz. Kararlarınıza çok kişiyi ortak etmeniz kararlarınızı olumlu anlamda geciktirecek. Kendinize karşı sorumluluklarınızı ihmal edebiliyorsunuz. Bu anlamda, uğratıldığınızı düşündüğünüz birtakım haksızlıklarla ilgili kendinizle hesaplaşmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (13 Ekim 2020)
AŞK: Dışa dönük, özgür vecanlısınız. Her insanın aradığıvasıflara sahipsiniz. Birlikteolduğunuz kişiye zamanınızınçoğunu harcayacaksınız. Uzunzamandır kendinizi böyleödüllendirmemiştiniz.İŞ: Ufak, hoş rekabetlerden hoşlanıyorsunuz.Kuralları değiştirmekten hiç çekinmiyor her şeyinüzerine inatla gidiyor ve başarıyorsunuz.SAĞLIK: Aile içinde olan tatsız tartışmalar olmasısinirlerinizi geriyor. Sinirlerinizi yumuşatın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (13 Ekim 2020)
Katıldığınız mesleki eğitim ve seminerler kariyeriniz açısından çok büyük ivmeler kazandıracak. Kalabalık bir ortamda tanışılacağınız kişiyle duygusal beraberliğe geçiş yapabilirsiniz. Aşkta hareket yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (13 Ekim 2020)
Kişisel açıdan kendinizi güçlü hissediyorsunuz. Uzaklarla ilgili yeni konular gündeminize taşınırken, yapacak çok işiniz olacak. Öncelikle kişisel açıdan sizi geliştirecek ve duygusal tatmin getirecek konulara yöneleceksiniz. Ancak bir yandan da hayatınıza yeni bir yön verme dönemi. Emin adımlarla ilerlemeniz gereken başlangıçlar devreye giriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (13 Ekim 2020)
Yeni başlangıçlar yapabilir, işinizle ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Sert tartışmalardan uzak durmalısınız. Yeni düşüncelerinizi birçok kişi ile paylaşabilir, hareketli bir gün geçirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (13 Ekim 2020)
Kalbinizi aşka bu kadar kapatarak kendinize haksızlık yapmayın. Mesleğinizle ilgili konularda kendinizi daha fazla göstermek istiyorsunuz. Bu sizi yeni projelere başlamak konusunda harekete geçmeye zorluyor. Başkalarının desteğini de alarak başarıyı yakalamanız mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (13 Ekim 2020)
Parasal konularda yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Ancak bu konuda fazla acele etmemeniz doğru olacaktır. Parasal konularda sabırsız yaklaşımlar göstereceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (13 Ekim 2020)
Bugün yapmak istediklerinizle gerçekleştirebilirsiniz fakat zamanlamayı doğru ayarlamanız lazım.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144621 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed