Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (13 Mayıs 2018)
Sosyal çevrenizin beklentilerini hayal kırıklıkları ile sonuçlandırmamalısınız. Kişisel anlamda ruhunuzda eksik kalan bazı yönler hayatınızda sorun olarak karşınıza çıkacaktır. Olgunluğunuzu artık yakalamanız gereken bir dönem içinde olduğunuzu bilerek hareket etmek size daha kolay yaşam şartlarını da beraberinde getirecektir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (13 Mayıs 2018)
Bugün genel olarak sıkıntılı ve gergin bir gün geçirebilirsiniz. Bugün sadece sinsilik olsun diye konuşan birisi canınızın sıkılmasına neden olabilir. Yakın bir dönemde dinlenip, enerji depolayacaksınız. Ailenizle ilgili güçlükleri bilgili kişilere danışmalısınız. Bir arkadaşınızdan sizi şaşırtan bir haber alacaksınız fakat haberin maiyetinden çok geldiği kaynak önemli.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (13 Mayıs 2018)
AŞK: Bugün sizi aşkkonusunda mutlu etmek çokkolay olacak. Size biraz iltifatyeterli ama güzelliğiniz zatenaşikar bunu onaylatmayaçalışmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (13 Mayıs 2018)
Bir arkadaşınızdan bugün büyük bir iyilik görebilirsiniz. Detaylı bir çalışmanın görmediğiniz yanlarını size gösterebilirler. Bilgi alışverişi yapabileceğiniz, geliştiren, olgun ve fayda sağlayan kişilerle zaman geçirmeye çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (13 Mayıs 2018)
Sizi dinamik kılan pek çok iş gündeme geliyor. Tamamlanması gereken konuları üzerinden geçmek adına hevesli olacaksınız. Kariyerde yeni bir süreç belirlemek, başlangıçlara odaklanmak için daha kararlı adımlar atıyorsunuz. Ancak şu dönem daha sabırlı olmalısınız. Zira kendinizi göstermekten çok var olan koşulları korumak önemli. İlişkilerde zorlu bir dönem söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (13 Mayıs 2018)
İş ortamınızda beklemediğiniz bazı değişikliklerin olabileceği yada sizi rahatsız edecek konuların gündeme gelebileceği bir gündesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (13 Mayıs 2018)
Koruyucu, otoriter, kural koyan yapınız, insanlarla problem yaşamanıza neden olabilir. Bir dostunuz kefil olmanız istenecek. Arkadaşınız kötü niyetli olmasa bile bu işte sizi biraz üzecek gibi görünüyor. Sağlık konularında geçici hareketlenmeler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (13 Mayıs 2018)
Parasal hırslarınızın özel hayatınıza yansımasına izin vermemelisiniz. Bugün para konularında bir takım şanssızlıklar yaşayabilirsiniz. Beklemediğiniz bazı harcamalar bütçenizde açıklara neden olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (13 Mayıs 2018)
Çoğu kez olayları olduğundan fazla büyüterek gerilimli ortam yaratıyorsunuz ve bu gerilimli ortamın ne size ne de sevdiklerinize bir yararı oluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed