Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (13 Ocak 2018)
Yapmayı planladığınız görüşmeleri bir süre ertelemenizde fayda var. Yakında büyük beklentileriniz, küçük kıvılcımlarla size sinyal veriyor olacak. Evli ve ilişkisi olan akrepler eşlerinin mali problemleri yüzünden ilişkilerine yansıyan huzursuzlukları onarmak isteyebilirler.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (13 Ocak 2018)
Beklentilerinize ulaşmak için çalışacağınız ve yeni planlar yapacağınız bir gündesiniz. Girişimlerde bulunmak için iyi bir gündesiniz ve isteklerinize ulaşmak için başarılı çalışmalar yapabilirsiniz. Sabah saatlerinde canınızı sıkacak küçük bir sorun gündeme gelebilir. Akşama doğru bu sorunu ortadan kaldırabileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (13 Ocak 2018)
Çıkacağınız seyahat tüm moralinizi düzeltecek. Uzun zamandır buna ihtiyacınız vardı zaten.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (13 Ocak 2018)
Konuşma ve bilginizi aktarma becerinizi kalabalık bir ortamda sergilemeniz gerekebilir. Fazla detaya girmeden karşınızdaki insanların sizi anladığından emin olmaya çalışın. İnandırıcı olmaya takılmayın. O konuda sorun yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (13 Ocak 2018)
Çalışma koşullarında sizi bağlayan temaları aşacak durumdasınız. Yeni destekler, değişik alternatif çalışma yöntemleri hızlı hareket edeceğinizi gösteriyor. Detayların önemini kavradığınızda çok iş çıkaracaksınız. Tamamlanması gereken konuların üzerinden geçmek için zaman ayırabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızla ilişkilerde fevri tavırlarınız sorun olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (13 Ocak 2018)
İşyerinizde yaşanan uzlaşmazlıklardan uzak durmak yararınıza olacak. Yakında almayı planladığınız kararlarınız, size çok kazanç getirebilir. Yardımcı, kolektif davranışlarınızın karşılığını ne yazık ki yeterince göremiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (13 Ocak 2018)
Özel hayatınızı ilgilendiren ve sizi huzursuz edecek bazı haberler nedeniyle ilişkinizde gerilimli anlar yaşayabilirsiniz. Şartları fazla zorlamayın ve huzurunuzu bozacak kimselerden uzak durun. İş yerinde rakip olduğunuz birine karşı dikkatli olmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (13 Ocak 2018)
Bugünlerdeki para sıkıntınızı yaz aylarının çekiciliğine bağlıyorsunuz. Kazancınızı zorlayacak şekilde masraflı yaşıyorsunuz. Yakın bir zamanda biraz karışık bir para meselesinin içinde olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (13 Ocak 2018)
Bir çok açıdan dikkatli olmanız gereken hassas bir gündesiniz. Özellikle ikili ilişkiler konusunda daha dikkatli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed