Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (13 Temmuz 2018)
Bugün herzaman olduğundan çok daha fazla romantik duyguların etkisi altında kalacaksınız. Etkilemeyi düşündüğünüz kimselerin dikkatini çekebilmek için oldukça fazla efor sarfetmeniz olasıdır. Ama merak etmeyin çünkü, gösterdiğiniz gayretlerin karşılığını alacak ve kalbinizin sultanını elde edebileceksiniz. Bugün maddi açıdan da şanslısınız ve bazı ihtiyaçlarınızı çok ucuza karşılamak imkanı bulabilirsiniz. Bugün çevrenizdeki kimseler hakkında yeni değerlendirmeler yapmanız olasıdır. Bazı konularda fazla ihtiyatsız düşünüyorsunuz. Bugün yapacağınız ufak tefek yolculuklar sayesinde zevkli anlar yaşayabilir yeni şeyler keşfedebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (13 Temmuz 2018)
Bugünlerde başınızı alıp bir yerlere kaçmak istiyorsunuz. Hayat şartlarınızı asla değiştiremeyeceğinize inanıyorsunuz. Ama mevcut koşullarınız da bu kadar bunalım takılmanızı gerektirmiyor. Sizden daha bunalımlı bir arkadaşınızla kötü bir etkileşim içindesiniz. Hafta sonu için hazırlanan harika bir planın içine katılmanız istenecek, teklife balıklama atlayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (13 Temmuz 2018)
Kararlarınızı verirken fikir alışverişinde bulunmak istiyorsunuz. Projelerinizi uygulayarak başarılı olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (13 Temmuz 2018)
Sağlık için harekete geçip yeni ve farklı bir yaşam düzeni geliştirebilirsiniz. Masa başı bir iş yapıyorsanız bile günü daha dinamik hale getirebilirsiniz. Muhabbet molaları yerine minik egzersizler veya kısa yürüyüşler yapın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (13 Temmuz 2018)
Hayata umutla bakacağınız gelişmeler içine giriyorsunuz. Bir çok konuda destek almanızın rahatlığı içinde olacaksınız. Arkadaşlarla ilgili konular size çok keyif verebilir.  Bugünü verimli kullanmayı başaracaksınız. Zira sosyal alanda sizi aktif kılan çalışmalar içinde yer edinebileceksiniz. İyi organize edilmiş toplantılar da gününüze yön vermenizi kolaylaştırıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (13 Temmuz 2018)
Bugün kendinizi ayrıntı gerektiren işleriniz için yoğunlaştırabilir, günlük işlerinize hız kazandırabilirsiniz. Yöntemli ve dikkatli hareket etmelisiniz. Kısa yolculuklar işiniz için yeni gelişmeler sağlayıcı olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (13 Temmuz 2018)
Sevgilinizin arkadaşlık ilişkileri sizi rahatsız ediyor gibi. Bu konuda duygusal davranıyorsunuz. Riskli ve aceleci kararlardan uzak durmalısınız. Size oyun oynamak isteyen kimse, kazdığı kuyuya kendisi düşecek. Maddi ve manevi bakımdan sakıncalı bir durumdan kurtulacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (13 Temmuz 2018)
Ödemeniz gereken bir borcunuzu ödemeyi sürekli unutyor ya da ihmal ediyorsunuz. Bugün bu konuyal uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (13 Temmuz 2018)
Son zamanlardaki tavırlı davranışlarınızdan kaçınmanız, bazı mesafeli ilişkilerinizi yumuşatmanız gerekebilir. Böyle bir ilişkinizle ummadığınız şekilde birtakım ilişkiler içine girebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144570 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed