Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (14 Aralık 2020)
Eğer evlilik düşünüyorsanız ya da evliyseniz, evliliğinizle kişiliğiniz arasında büyük farklılıklar olduğunu düşünebilirsiniz. Olayların gelişimini zamana bırakmanız ve bir girişimde bulunmamanız yararınıza olur. Sosyal ilişkileriniz açısından fazla hareketli bir dönem geçiremeyebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (14 Aralık 2020)
Hayatınızın şu döneminde en çok dostlarınızın ilgi ve sevgisine gereksiniminiz bulunuyor. Kendinize veya dostlarınıza yeterince zaman ayırdığınız söylenemez. Bir kaosun içine giriveriyorsunuz. Bugün belki bunları düşünmeye zaman ayırabilirsiniz. Sizin biraz düşünüp değerlendirme yapmaya ve sorgulamaya ihtiyacınız var. Hayatın akışına kendinizi bırakmanız, ilerde sakıncalı durumlar ortaya çıkarır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (14 Aralık 2020)
Bugün kendinizi boşlukta hissediyorsunuz. Hemen her şey ilgi alanınıza giriyor sanki. Bu kadar kolay yönlendirilmemelisiniz. Silkelenip, uyanın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (14 Aralık 2020)
Yeni başlayan ilişkinizle ilgili karar vermeniz için henüz çok erken. Bunun geleceğini belirlemek şu anda imkânsız. Daha hareketli bir iş hayatı istiyorsunuz. Bugünlerde maddi sıkıntı yaratabilecek her şeyden uzak durmanızda yarar var. Duyacağınız bazı dedikodular canınızı sıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (14 Aralık 2020)
Parasal alanda genişlemekten yana adımlar atmaktan yanasınız. Ancak başkalarından gelebilecek kaynaklar konusunda temkinli olmanız gerekecek. Kişisel çabalarınız ve yetenekleriniz üzerinden yeni gelirler elde edebilirsiniz. Birtakım anlaşmalardan gelebilecek kazanımlar da söz konusu. Bütçenizi sağlamlaştırmanız için bu bir fırsat olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (14 Aralık 2020)
Bir kaç işle uğraşmak durumunda kalacağınız bir gün geçireceksiniz. Elinizdeki işler sizin sevdiğiniz, yeteneklerinizin gelişmesini sağlayan işler ama eğitiminiz bu yaptığınız işlerden çok farklı ve bu işlerin devamlı olmayacağını düşünüyorsunuz. Bu sıralar gelecek içinde plan yapmanın zamansız olduğunu biliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (14 Aralık 2020)
Aşk size yeni sürprizler hazırlamaya çalışabilir. Aşka hazırlıksız görüntünüzü yok etmeniz gerekiyor. Akşama doğru sosyal ve kültürel konulara ilginiz artabilir. Tek başınıza çekici bulmadığınız sosyalliklere, bu sıralar karşılaşabileceğiniz yeni insanlarla katılabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (14 Aralık 2020)
En kötü koşullarınızda bile savurganlığı elden bırakmıyorsunuz. Savurganlığınız para durumunuzla orantılı olarak büyüyüp küçülüyor. Daha akılcı bir bütçe politikası içine girmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (14 Aralık 2020)
Bugünlerde bazı kişilerden gelecek duyumları, ciddiye almamanızda yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed