Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (14 Mart 2019)
Çevrenizdeki kişileri kolayca etkileyebileceğiniz veya ikna edebileceğiniz bir hafta sonu. Ne yapmak istiyorsanız, hiç durmayın!
   (1.00/5 Puan / 3 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (14 Mart 2019)
Bugün genelde sakin bir gün geçireceksiniz. Evinizde tembellik edip aylık dergi ve kitaplarla oyalanacaksınız. Yakın bir dostunuzun sizi iğneleyici sözleri canınızı sıksa da onun patavatsızlığına vereceksiniz. Böyle insanları özel hayatınıza sokmanızın sakıncalarını öğrenip, arkadaş seçiminde daha dikkatli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (14 Mart 2019)
Karşı cinsin dikkatini çekiyorsunuz. Bu durumda hemcinsleriniz kıskanmaya başlayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (14 Mart 2019)
Olaylarla ilgili somut ve kavramlı düşünmenizde fayda var. Konsantrasyon yeteneğiniz son derece iyi. Geleceğinizlme ilgili yaptığınız planları bugün uygulamaya başlayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (14 Mart 2019)
Dikkatli olmanıza yol açan ve sizi harekete geçiren etkiler altındasınız. Kişisel öncelikleriniz farklı olsa da ailenizle yakından ilgilenme gereği duyabilirsiniz. Aynı zamanda yerleşimle ilgili sorunların sizi duygusal olarak yıpratması söz konusu. Sağduyulu olmanız halinde yarın daha net sonuçlar almanız mümkün. Ailevi işler nedeni ile önemli harcamalar gündeme gelebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (14 Mart 2019)
Fazla hırslı biri çabuk kurulma zaafınızın farkında, sizinle oynayabilir. Bu zaaflarınız bir edilgen olduğunuzu göstermiyor. Ama abartı iyi niyetiniz ve arkadaş canlısı oluşunuz iş yerinizde kullanılıyor ve başkaları adına çıkışlarınız göze batıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (14 Mart 2019)
Bugün kendinize ve sevgilinize odaklanın. Partnerinizin bir hatasına karşı oldukça hoşgörülü olmanız gerekebilir. Enerjinizin büyük kısmını başkalarının problemlerini çözmek için harcıyorsunuz. Başkalarının sizinle bir an için ilgilenmesine izin verin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (14 Mart 2019)
Bugün bir dostunuz yüzünden gereksiz ve fazlaca bir harcama yapabilirsiniz. Zaten bu dostunuzu başınızdan atmadığınız sürece daha bütçenizi çok zorlarsınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (14 Mart 2019)
Dikkatli olmanızda fayda var, zira bugün kontrol edemediğiniz olaylar sizi zor durumda bırakabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144591 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed