Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (14 Mayıs 2019)
Sevdiklerinizle güzel bir zaman geçirme vakti geldi. Sosyal olmak bugün size iyi gelecektir. Kırıcı olmak hoşunuza gitmeyen bir durumken şartlar sizi bu noktaya getirebilir. Düşünerek konuşmanız sonrası bir pişmanlığı önleyebilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (14 Mayıs 2019)
Yakında, sürpriz olarak karşılayacağınız bir teklifle karşılaşacaksınız. Bu teklif yaşamınızda çok olumlu değişikliklere yol açabilir. Önümüzdeki günlerde bir kalabalık grup içinde bulunma ihtimaliniz var. Daha önce de bir araya geldiğiniz bu grup içinde dikkatle gözleniyor, değerlendiriliyorsunuz. Bunun farkında olmayışınız, değerlendirmelerin puanını yükseltiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (14 Mayıs 2019)
Duygusal açıdan oldukça bastırılmış durumdasınız. Partnerinizin ilgisizliği sizi işinize doğru itiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (14 Mayıs 2019)
Sevgilinizle aranızda herhangi bir sorunyaşamıyorsunuz. Gelecek içinönemli kararlar almanız an meselesi.Kıskanç ve sadece kendini düşünenbir çalışma arkadaşınız, sizi yanlış yola sürüklemeyeçalışıyor. Belirleyeceğiniz tavrınızla bir olayayön vereceksiniz. Daha sabırlı olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (14 Mayıs 2019)
Bugün işten gelen paralar ve başkalarından destekler konularında olumlu gelişmeler öne çıkıyor. Özellikle öğle saatleri yüzünüz epey gülebilir. Gün içinde farklı gruplarla görüşmeler yapabilirsiniz. Sosyal yanı olan projeleriniz ihtiyaç duyduğunuz desteği bulabilir. Akşamüzeri arkadaşlarla bir araya gelip keyifli zaman geçirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (14 Mayıs 2019)
Bir atak yapmak istiyorsunuz. Ama onaylanma bağlamında bile desteğiniz yok. Tek başına karar alıp uygulama cesaretini gösteremeyecek, işin olumsuzluğu halinde tek sorumlu olarak kalmaktan çekineceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (14 Mayıs 2019)
Özel hayatınızı ilgilendiren ve sizi huzursuz edecek bazı haberler nedeniyle ilişkinizde gerilimli anlar yaşayabilirsiniz. Şartları fazla zorlamayın ve huzurunuzu bozacak kimselerden uzak durun. İş yerinde rakip olduğunuz birine karşı dikkatli olmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (14 Mayıs 2019)
Aile içinde bazı harcamaları kısma yoluna gideceksiniz. Para idarenizle kimsenin bir sorun yaşamadığı görülüyor. Para konularına doyumlu, alçakgönüllü bakıyorsunuz. Bu, sıkıntıları azaltıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (14 Mayıs 2019)
Bugünlerde biraz daha gerçekçi yaklaşımlarla daha olumlu sonuçlar elde edebileceksiniz. Varsayımlarla hareket ettiğiniz konularda hüsran yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144591 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed