Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (14 Ocak 2018)
Finansal sorunlarınıza çözümler ve yeni fikirler bulmanız sizi büyük ölçüde rahatlatacak planlarınızın varlığı bile yaşamınızda huzur sebebi. Yakın çevrenizin aşk hayatınızla ilgili planları olumsuz sonuçlanabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (14 Ocak 2018)
Aile içinde kutlamayı düşündüğünüz bir sevinciniz var. Bu sevincinizi bazı dostlarınız da sizinle paylaşmak istiyor. Biraz düşünürseniz buna hakları olduğunu anlayacaksınız. Bugün telaşlı bir hazırlık içinde görünüyorsunuz. Bu hazırlığın içinde sevinçli beklentiler görünüyor. Bu telaşlılığınızla hayatınızda bazı değişiklikler yapmayı düşünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (14 Ocak 2018)
AŞK: Derin sevgiyi kendinizyaşayarak başkalarına öğretmehevesi içerisindesiniz. Ancak buduyarlılığınızı partnerinizanlamayabilir. Bunu hak ettiğinizidüşünmüyorsunuz. Geçmiştekihatalarınızı düşünmeliniz.İŞ: Bazı konularda yanlış anlamalar veya yanlışyönlenmeniz ortaya çıkabilir. Ön sezilerinizlehareket ederek bu yanlışları yok etmelisiniz.SAĞLIK: Her şeyi eleştirmeyi kendinize ilkeedindiniz. Negatiflik sağlığınızı tehlikeye sokuyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (14 Ocak 2018)
Evdeki dengeler bugün huzurun ana kaynağı olacak. Karşınızdakinin eksikliklerine, hatalarına ve yapmadıklarına takılmak size zaman kaybettiriyor. Siz bu aralar sadece kendinize ve neler yapabileceklerinize odaklanın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (14 Ocak 2018)
İşe dair sorumluluklar ve rakipleriniz arasından öne çıkma gayreti içinde olabilirsiniz. Ancak uğraşlarınıza rağmen sabah saatlerinde sonuç almakta zorlanacaksınız. Neyse ki ilerleyen saatlerde son derece olumlu gelişmelerle karşı karşıya geleceksiniz. Özellikle mesleki organizasyonlarda daha çok bulunmaya çalısın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (14 Ocak 2018)
Aynı meslekten arkadaşlarınıza danıştığınız bazı konularla ilgili, birkaç gün içinde yanıtlar alabileceksiniz. İşyerinizin teknik gelişmelerin gerisinde kalması sizi başka seçenekler aramaya itiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (14 Ocak 2018)
Koruyucu, otoriter, kural koyan yapınız, insanlarla problem yaşamanıza neden olabilir. Bir dostunuz kefil olmanız istenecek. Arkadaşınız kötü niyetli olmasa bile bu işte sizi biraz üzecek gibi görünüyor. Sağlık konularında geçici hareketlenmeler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (14 Ocak 2018)
Parasal sorunlarınızı hızla yoluna koyuyorsunuz. Maddi sıkıntı içindeki bir arkadaşınızın istediği yardım sizi düşündürüyor. İstenen yardımın miktarı sizi zorlayacak ölçüde, ama yinede denkleştirip vereceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (14 Ocak 2018)
Beklentilerinizi yüksek tutmanız hayal kırıklığı yaşamanıza neden olabilir. Her şey yolundayken daha fazlasını istemeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed