Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (14 Temmuz 2019)
Bugün her konuda elinizi çabuk tutmanız gerekebilir. Yorucu bir gün geçirebilirsiniz ancak sizinle ayni şeyleri isteyen başkalarının olması nedeniyle daha atik davranmanız gerekiyor.Aklınıza gelen işleri yapmakta gecikmemelisiniz yoksa fırsatları kaçırabilirsiniz. Siz bir Akrep erkeğiyseniz şanslı bir gündesiniz. Yolunda gitmeyen her işinizi düzeltebilirsiniz. Bazı sağlık sorunlarıyla uğraşmak zorunda kalmışsanız onlardan kurtulacaksınız. Eğer bir Akrep kadınıysanız bugün Akrep erkeklerinin tersine şanssızsınız ve mümkün olduğu kadar her konuda pasif kalmalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (14 Temmuz 2019)
Bugün uzun zamandır ilgilenemediğiniz çeşitli formalitelerle ilgilinmek zorunda kalabilirsiniz. Gününüz sürekli koşuşturmacayla ve bir yerden bir yere gitmekle sürecek. Bu koşuşturmaca içinde işinizi ihmal edebilirsiniz. Ayrıca sonunda üzüleceğiniz bir işe başlamanız da muhtemel. Ailenizden biriyle görüşmek isteyecek ama sonra bundan vazgeçeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (14 Temmuz 2019)
Kartınız doğum... Partnerinizle aranızdaki ilişki oldukça imrendirici. Ve yakın çevrenizden birinin size sunacağı hediyeye de bir hayli sevineceksiniz. Gününüz pozitif.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (14 Temmuz 2019)
Bugün enerjiniz çok yüksek olacak. Ancak bu nedenle oraya buraya koşturma ve “her şeye yetişmeye çalışayım” diye sakarlıklar yapıp tökezleme riskiniz de var. Fazla enerjinizi harcayacak güç gerektiren işlere yönelin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (14 Temmuz 2019)
Hayata umutla bakacağınız gelişmeler içine giriyorsunuz. Bir çok konuda destek almanızın rahatlığı içinde olacaksınız. Arkadaşlarla ilgili konular size çok keyif verebilir.  Bugünü verimli kullanmayı başaracaksınız. Zira sosyal alanda sizi aktif kılan çalışmalar içinde yer edinebileceksiniz. İyi organize edilmiş toplantılar da gününüze yön vermenizi kolaylaştırıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (14 Temmuz 2019)
İşyerinizde beklenmedik olaylar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Ani gelişmeler duygusal gerilime girmenize neden olabilir. Sakinlikle öfke arasında gel gitler yaşayabilirsiniz. Bugün herhangi iş konusunda yeni kararlar almamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (14 Temmuz 2019)
Hoşlandığınız kişiye ısrarcı davranmakla hata yapıyorsunuz. Karşınızdaki kişinin zamana ihtiyacı olabilir. Duygularınızı açığa çıkarmama kararlılığınız, daha çözümcü yöntemler edinmenizi engellememeli. Çözmeniz gereken bir sorunu sık, sık ele alıp sonra üzerinde düşünmekten vazgeçiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (14 Temmuz 2019)
Sizi harekete geçiren ve değişiklikler yapmanızı isteyen çok sayıda etken olmasına rağmen parasal konularda engellerle karşılaşabilirsiniz. Size verilen dost tavsiyelerinde işinize yarayacak bilgiler bulacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (14 Temmuz 2019)
Enerjinizi yanlış kullanabilir ve sizin için önemsiz konularla gereksiz yere zaman harcamak zorunda kalabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144598 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed