Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (15 Ekim 2020)
Para ve iş konularında ani kazançlarınız olabilir. Çevrenizde bulunan bir arkadaş ya da iş ortağınızla bir yatırıma gitmeniz ve bunun sonucunda da yüklü miktarda para kazanmanız olasıdır. Cinsiyetiniz ne olursa olsun bir erkekle tanışıp, yakınlık kurmanız olasıdır. Bu kişi sizin bazı sorunlarınızın çözümünde önemli bir rol oyanayabilir. Yakınlığın türü sizin cinsiyetinize göre değişebilir. Eğer siz bir bayansanız duygusal bir ilişkinin ilk adımlarını atabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (15 Ekim 2020)
Sevgi dolu ve nazik bir kişiliğiniz var. İnsanlara karşı sürekli olumlu duygularla yaklaşmanız güzel tabii. Özellikle zor durumdaki yakınlarınıza yardım etmek için elinizden geleni yapıyorsunuz. Daha önceki deneyimlerinizde hayal kırıklıkları yaşadınız ve şimdi insanlara yaklaşmaktan biraz çekiniyorsunuz. Çevrenizde size tahmin ettiğinizden daha çok değer veren birisi var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (15 Ekim 2020)
Ağzınıza geleni söyleyerekhem kendinizi hem karşıtarafı zora sokuyorsunuz.Özellikle aşk konusundaBu sadece onu sizdenuzaklaştıracak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (15 Ekim 2020)
Duygusal anlamda bir miktar kendinizi huzursuz ve gergin hissedebileceğiniz bir gün. Nerede uğraştırıcı iş varsa sanki birden önünüze “siz nasıl olsa çözersiniz” diye yığılmış. Telaşa hiç gerek yok. Hepsini sırayla bitirin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (15 Ekim 2020)
Artık yolculuklarınız, uzaklardan gelecek haberler güne yön vermekte. Dünden bu yana yaptığınız her girişim size önemli kazançlar olarak dönmeye başlıyor. Özellikle eğitim hayatınıza ait yeni kararlar almak açısından olumlu ilişkiler kurulabilir. Gün ortasından sonra kariyere yönelik düşünceler, işle ilgili yolculuklar dikkat çekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (15 Ekim 2020)
İş hayatınızda bazı gerginlikler yaşayacağınız bir gündesiniz. Amirinizden maaşınızla ilgili olumsuz bir haber alabilirsiniz ve bu durum sinirlerinizi yıpratabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (15 Ekim 2020)
Kalbinizi aşka bu kadar kapatarak kendinize haksızlık yapmayın. Mesleğinizle ilgili konularda kendinizi daha fazla göstermek istiyorsunuz. Bu sizi yeni projelere başlamak konusunda harekete geçmeye zorluyor. Başkalarının desteğini de alarak başarıyı yakalamanız mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (15 Ekim 2020)
Tatil sonrası değişik açılımlar, değişik düşünceler söz konusu olabilir. İş hayatınızdaki yeni bir gelişme ekonomik olarak rahatlamanızı sağlayacak, ama çabanızla gelişmeyi izden yana çevirmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (15 Ekim 2020)
Bugün davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Tartışmalı konularda sergilediğiniz bazı sert davranışlar, sizin ters anlaşılmanıza neden olabiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144621 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed