Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (15 Kasım 2019)
Geçmişte başınıza gelen karmik bir olay kendini yeniden gösterebilir. Önemli olan bu olay karşısında siz nasıl bir tepki veriyorsunuz bu hayat tarafından ölçülecek. Geleceğe dair beklentilerinizde biraz daha gerçekçi olmalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (15 Kasım 2019)
Daha gerçekçi olmaya ve işleri zora sokmamaya dikkat ederseniz olanaklarınızı iyi değerlendirebileceğiniz bir gündesiniz. Herkese bir şans verilmesi gerektiğini unutmayın ve iyi bir dinleyici ve araştırmacı olun. Bugün gireceğiniz ortamda iş ilişkilerinizle ilgili olarak işe yarar dedikodular duyabilirsiniz. Bazı şeyler için daha bir kaç gün beklemeniz gerekebilir
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (15 Kasım 2019)
Bugünlerde bel ağrılarınızla başınız dertte gibi. Özellikle kilolarınıza dikkat etmediğiniz görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (15 Kasım 2019)
Şansın sizden yana olduğunun farkına varabilirsiniz bugün. Aslında siz isteseniz maddi ve manevi desteği esirgemeyecek kişiler var hayatınızda. Bugün bu fırsatları kullanın. Siz istemesiniz de bu fırsatlar karşınıza çıkacak ve hayatınızı kolaylaştıracak destekler size doğru akacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (15 Kasım 2019)
Evde yapılması gereken işler sizi yeni bir plan yapmaya itiyor. Son günlerde artan baskı ile ailevi konuları mücadele alanı olarak görebilirsiniz. Ancak ilişkiler ve özel hayat açısından dikkatli olunmalı. Bir yandan da eldeki kaynakların kullanılması gerekmekte. Harcamaların sizi kontrolünüz dışında gelişmesi söz konusu. Ãœstlerle ilişkilerin getirdiği stres büyütülmemeli.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (15 Kasım 2019)
İş çevrenize yeni elemanlar katılabilir,bu elamanların bilgilendirilmesini üstlenebilirsiniz. Yaptığınız işte olumlu gelişmeler içerisinde olmak sizi oldukça mutlu edeceği gibi yeni beklentilerin de içerisine gireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (15 Kasım 2019)
Aşk hayatınızda bozuk giden bir durum varsa onu düzeltebilir, yalnızsanız mutlu bir ilişkiye adım atabilirsiniz. İşinizle ilgili önemli görüşmeler yapabilir ve işinizi geliştirmek için gerekli bağlantıları oluşturabilirsiniz. Bugün çabuk karar alabilmenizin avantajını yaşayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (15 Kasım 2019)
Tamamen saplantılı bir eleştirme arzusundan kaynaklanan düşüncelerden etkilenmemelisiniz. Çevrenizden bazı kişilerin sizin parayla ilişkinizi eleştirel bir biçimde dillendirmesi sizi fazla üzmemeli..
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (15 Kasım 2019)
Akraba ilişkilerinizdeki küskünlük, birileri tarafından değişik boyutlara taşınmak isteniyor gibi. Yönlendirici olmalı, kırgınlıkları ortadan kaldırmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144611 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed