Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (15 Mart 2018)
Bugün itibariyle ilişkilerde ego savaşları tavan yapabilir ve herkes bildiğinden caymak istemeyebilir. Şunu söylemeliyim ki bunu yapan taraf her kim ise mutlaka kaybeden taraf olacaktır. Çalışma hayatınızda sizden üstün olan kişilerle özellikle bu gibi yarışlara girmeden hareket etmeli ve sonunun ne olacağını bildiğiniz savaşların içerisine girmemelisiniz. Bugün bu etkilerden uzak durmak için yapacağınız en iyi şey ruhunuzu dinlendirecek ve kendinizi iyi hissettirecek aktiviteler yapmak ve kendinizi işinize odaklamak olacaktır. Bırakın savaşı başkaları yürütsün, bırakın ilişkileri başka kişiler zedelesin. Sizler iyi insan olma yolunda adımlar attıkça inanın karşınıza da bir o kadar iyi oluşumlar çıkacaktır. Öfke ve ego insanın bitiren iki zehirdir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (15 Mart 2018)
Bugünlerde yeni bilgilenmeler yeni açılımları getirebilir. Sistemci karakteriniz, kendi dışınızdaki birtakım plansızlıklara destekler vermek durumunda kalabilir. Bu anlamda zihinsel yorgunluklar söz konusu. Bir sorunda durumu çözmeniz istenecek, ama siz kendinizi sıkışmış hissedeceksiniz. Kişileri kırmadan bu süreci atlatmanız biraz zor gibi görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (15 Mart 2018)
Olaylar karşısında baskın çıkmak için her şeye başvuruyorsunuz. Bugün hisleriniz oldukça yoğun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (15 Mart 2018)
Yalnız kalmak ve olayların nedenine yönelik objektif yorumlar geliştirmek için fırsat yakalayabilirsiniz. Sonuçları başkalarını ilgilendirse bile tek başına yürüteceğiniz işlere ağırlık verin. Aileniz sizden ilgi bekleyebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (15 Mart 2018)
Bugün finans konularında ani gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sakin ve soğukkanlı hareket etmeniz gerekiyor. Özellikle otorite figürleriyle tartışmamaya gayret edin. Daha diplomatik bir iletişim kurmaya çalışın. Yatırımlarınızla ilgili planlarınızda iyi araştırmadan ve gerekli destekleri sağlamadan değişiklik yapmamanız faydalı olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (15 Mart 2018)
Meslek yaşantınızda üstleriniz tarafından destekleneceksiniz. Risk alabilme konusundaki cesaretiniz maddi bakımdan kazançlı çıkmanızısağlayabilir. Kimsenin fikirlerine ihtiyaç duymayacaksınız ve bunu yapmak için doğru bir zamandasınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (15 Mart 2018)
Sevgilinizin arkadaşlık ilişkileri sizi rahatsız ediyor gibi. Bu konuda duygusal davranıyorsunuz. Riskli ve aceleci kararlardan uzak durmalısınız. Size oyun oynamak isteyen kimse, kazdığı kuyuya kendisi düşecek. Maddi ve manevi bakımdan sakıncalı bir durumdan kurtulacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (15 Mart 2018)
Bu sıralar paraya çok ihtiyacınız var ve nereden temin edeceğinizi bilmiyorsunuz. Arkadaşlarınıza danışın ve onlardan yardım isteyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (15 Mart 2018)
Ayrıntılara dikkat etmenizin karşılığını göreceksiniz. Takıldığınız birtakım detaylar, bugünlere zamanladığınız sonuçlar üzerinde etkilerini gösterecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed