Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (15 Ocak 2018)
Maddi konularda gereksiz harcamalardan kaçınmanız gerekmekte. Zira bu aralar harcamalarınızdaki dengesizlik hem ruhunuzu hem bedeninizi yoruyor. Finansal beklentilerinizde uzun vadeli yatırımlar istediğiniz sonucu kazandırmayabilir. Bu bağlamda ayağınızı yorganınıza göre uzatmak en akıllıca seçim olacaktır
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (15 Ocak 2018)
Aileniz içinde sizi çok mutlu eden biri var. Onunla ilgili bugünlerde bazı girişimleriniz olacak. Cesaretli birisiniz. Fakat zamanında üstüne cesaretle yürüdüğünüz şeylere karşı şimdi çekingenlikler gösterebiliyorsunuz. Ama ne yazık ki dünya her zaman verimli ve harika değildir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (15 Ocak 2018)
Görüntü olarak çok hızlısınız, ancak açıkgözlü olduğunuz söylenemez. Her şeyi abartı derecesinde kontrol ediyor ve başkalarına tavsiyelerde bulunuyorsunuz. Kendi imkanlarınızı bir gözden geçirin ki sizi yanlış anlamasınlar.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (15 Ocak 2018)
Size benzer yönleri olan insanları itici bulmayın. Farklı özellikler taşıyan bu kişilerin fikirleri ilginizi çekebilir. Aşkta son dönemeçtesiniz. Bunu atlatırsanız herşey normale dönecek. Kaprisli insanlardan uzak durarak gönlünüzün burkulmasını önleyebilirsiniz. İşinizdeki olumsuzluklar bitiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (15 Ocak 2018)
Yeni düşünceler ve size iyimserlik getiren hedefler içindesiniz. Bir yandan da geleceğe yönelik planlarınıza hız vermeniz gerekiyor. Pek çok iş bir arada yaparken, kendinizi ortaya koyabileceğiniz ortak çalışmalarda yer alabilirsiniz. Hızlı hareket etmeniz halinde sorumluluklarınızın karşılığını alacaksınız. Sosyal ilişkilerde daha paylaşımcı olmanızda yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (15 Ocak 2018)
Elinize çok büyük bir fırsat geçecek. Bu fırsatı küçümseyip göz ardı etmeyin. Pişman olabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (15 Ocak 2018)
Sinirleriniz biraz gergin. Özel hayatınızla ilgili kararlar almaktan uzak durmalısınız. Önemsemez bir tavırda çalışmanıza rağmen, işinizdeki başarınız herkesi şaşırtıyor. Çok tempolusunuz, ama işler bitene kadar hem siz, hem de çalışma arkadaşlarınız yeterince gerginlik yaşıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (15 Ocak 2018)
Para durumunuzda bir düzelme yaşayabilirsiniz. Eski bir tanıdığınız size yol göstermeye çalışacaktır. İnsanlar sizin bazı harcamalarınıza kızıyor. Özellikle ailenizden bir yakınınız bu konuda size müdahale edebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (15 Ocak 2018)
İyi niyetli yaklaşımlarınız, adamakıllı irdelenmesi gereken konular karşısında zaaf göstermenize neden olabiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed