Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (16 Kasım 2019)
Bugünlerde, yalnız kalma ihtiyacı duyabilir veya mevcut partnerinizle gözlerden uzak bir tatil planlayabilirsiniz. İlişkilerde özel alan ihtiyacı artabilir veya gizli ilişkiler ya da iş birlikleri söz konusu olabilir. Gizliliğin uzun süre saklı kalma ihtimali bulunmadığı için, bunu bilerek hareket etmekte fayda olacaktır. Ya da, sizden gizli yürütülen çalışmalar veya kapalı kapılar ardında yapılan konuşmalar ortaya çıkabilir. Gizli kapaklı işler açığa çıkabilir. Bir de, gereğinden fazla görev yüklenmeniz durumunda sıkıntı yaşayabilirsiniz hatırlatmak isterim. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Bugü meydana gelecek ay tutulması önümüzdeki 1,5 ay içinde, iş birlikleri, ikili ilişkiler, ortaklıklar, iş birlikleri, adalet, hukuk, güvenlik başlıklı veya otorite konumundaki kişilerle ilgili konularda ani gelişmeleri gündeme taşıyabilir. Sayılan başlıklarda bitişler, kopuşlar veya başlangıçlar söz konusu olabilir. Değişiminin şart olduğunu düşünmemize neden olacak olaylar yaşayabiliriz. Ani olaylar, haberler, yangınlar, saldırgan kişiler, gruplar, ülkeler, patlamalar, gaz sıkışmaları, toplu eylemler, havayla veya elektrik ya da elektronik sistemlerle ilgili sıkıntılar, çöküşler, kazalar, dünya genelinde doğal afetler v.b türünde gelişmeler gündeme gelebilir. Ne olursa olsun ani kararlar almamalı ve sakinliğimizi korumalıyız. Olaylar yatıştıktan sonra adım atmak daha kolay olacaktır. Aslında 6, 10, 15 ve 21 Mart tarihli yazılarımda asıl önemli olasılıkları detaylı şekilde ele almıştım (geçen hafta yaşadığımız olaylar da malum) o nedenle tekrar etmek istemiyorum. Merak edenler internet arşivimizden ya da instagram.com/niobeaslitemel adresinden ulaşabilirler. Bu tutulma esnasında Terazi, Oğlak, Koç ve Yengeç burcunun ikinci ondalığında doğanlar veya yükselen burçları bu burçlarda olan okuyucularımız daha stresli olabilirler veya gergin ortamlara girebilirler. Ne olursa olsun sakinliklerini korumalarında fayda var. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (16 Kasım 2019)
Bazı dengeleri kuramıyorsunuz. yaşadığınız ilişki sorunlarının çoğu bundan kaynaklanıyor. Bir ilişkiyi çok paye vererek başlatıyor, sonunda hüsrana uğruyorsunuz. Bugünlerde bir ahbap ilişkinizle ortak bir işiniz olacak. Onunla birlikte büyük bir alışveriş yapabilirsiniz. Yakın bir dostunuzun kişisel sorunlarında onu suçlu gördüğünüz için pek oralı olmuyor, adeta onu cezalandırıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (16 Kasım 2019)
Kartınız Kaynak... Başladığınız yeni girişimler olumlu yönde ilerliyor. Gün boyu rahat ve huzurlu olacaksınız. Böylece sevdiklerinizle de bir şeyleri paylaşıp mutlu olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (16 Kasım 2019)
İnanç ve fikir ayrılıklarının tatsız tartışmalara varabileceği bir şekilde başlayacak gününüz. Tatlı sohbetlerin keyfini kaçıracak şekilde “zorla ikna edeceğim” çabasına girmeyin. Doğrularınız bugün için çakışmak zorunda değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (16 Kasım 2019)
Sahip olduğunuz zamanı oldukça verimli geçirebilirsiniz. Yeni hobiler ve keyif veren uğraşlarla mutlu olabilirsiniz. Hayatı daha güzel algılamak ve yaratıcı konularda daha farklı dallar denemeye bakmalısınız. Çocuklarla ilgili konular ise oldukça akıcı ilerleyecek. Aş hayatınızda esen olumlu rüzgarlar sizi bir hayli heyecanlı ve tutkulu kılabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (16 Kasım 2019)
Uzun zamandır planladığınız bir girişimden, bazı uyarıları ciddi bulup cayacaksınız. Fazla alınganlık gösterdiğiniz bir eleştiri sizi fazlasıyla üzmüş görünüyor. Eleştirinin haklılığı, haksızlığı bir yana, eleştirinin geldiği yere dönüp yeniden bakarsanız, bu eleştiriden gereken yararı sağlayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (16 Kasım 2019)
Vereceğiniz karar size en uygun karar olmalı. Dostlarınızın desteğini almalısınız. Mutlaka bir çözüm bulunur, moralinizi bozmayın. Üzerinizde baskı hissetmeyin. En doğru kararı vermenizde yardımcı olacak her şeyi deneyin. Parasal konularda büyük sürprizler ve ani değişiklikler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (16 Kasım 2019)
Yakında başlayacağınız yeni işte çok daha doyum içinde olacaksınız. Yaklaşan bir ödeme sizi düşündürüyor. Çare arayacak ve hiç beklemediğiniz sürpriz bir parayla bu açığı kapatacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (16 Kasım 2019)
Bugün kendinizi yoracağınız yada strese gireceğiniz faaliyetlerden uzak durmalısınız. Sağlık problemleri yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144611 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed