Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (16 Mayıs 2018)
Finansal kazanımlarınızı arttırmak amacıyla başladığınız girişimler olumlu yönde sonuç verecektir. Aynı zamanda ortağınız ile beraber yürüttüğünüz işlerde de başarıyı yakalamanız söz konusudur. Bunun yanında başka yerlerden gelecek teklifleri de değerlendirmeniz gerekebilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (16 Mayıs 2018)
Son günlerde genel anlamda duyduğunuz isteksizlik, bugünlerde sizi terk edebilir. Hayata çok daha istekli bakacağınız yenilikler şu sıralar kapınızda. Sıkıntı yaratan sorunlara bilinçli olarak nötrleşmeye çalışacaksınız. İkili bir ilişkinizde henüz farkına varamadığınız olumluluklar var. Bunların gittikçe belirginleşmesi ilişkiye verdiğiniz önemi arttıracak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (16 Mayıs 2018)
Bugün sevmediğiniz birinin arkasından iş çevirmek ve onun açıklarını ortaya çıkarmak isteyeceksiniz .Bu casusluğunuz düşündüğünüzden kolay geçecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (16 Mayıs 2018)
Ciddi ve önemli görüşmeler, yazılı ve sözlü talepler için uygun bir gün. Güven veren ve ikna eden bir tarz ile çıkacaksınız insanların karşısına. Buna ihtiyaç duyacağınız işlerde kullanabilirsiniz kelimelerin gücünü bugün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (16 Mayıs 2018)
Sorumlulukların ve üstlerle ilişkilerin ciddiyeti artıyor. Eksiklerinizle yüzleştiğiniz bu dönem büyük bir konsantrasyon içinde olacaksınız. Kariyerde önemli yapılanmalar peşinde olmanız amaçlarınızı yeniden gözden geçireceğiniz imkanlar getirecektir. Sıkı ve disiplinli çalışmanız gerekiyor. Yine bu günlerde hayatın keyifli yanlarını abartmamalı giderlerinizi kontrol etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (16 Mayıs 2018)
Bıktırıcı bir işte bu kadar istikrar göstereceğinizi kimse tahmin etmiyordu. Bunu bildiğiniz için büyük bir efor gösterip işi vaktinden önce bitirmeye çalışıyorsunuz. Yakında iş hayatınızda sevineceğiniz gelişmeler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (16 Mayıs 2018)
Aşk size yeni sürprizler hazırlamaya çalışabilir. Aşka hazırlıksız görüntünüzü yok etmeniz gerekiyor. Akşama doğru sosyal ve kültürel konulara ilginiz artabilir. Tek başınıza çekici bulmadığınız sosyalliklere, bu sıralar karşılaşabileceğiniz yeni insanlarla katılabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (16 Mayıs 2018)
Gevşekliği kaldıramıyor, para işlerinde hassas olunması gerektiğine inanıyorsunuz. Bu konuda katılaştığınız zor deneyimlerinizin olduğu belli oluyor. Yakında bir sevinciniz olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (16 Mayıs 2018)
Gereksiz bulacağınız bazı işlerle ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Dikkat dalgınlığı yaşayabileceğinizden yeni kararlar almamalı ve girişimlerde bulunmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed