Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (16 Ocak 2018)
Yakın çevre ve arkadaşlarınızın bazı söylemler sonrasında sizleri olduğunuzdan farklı algılaması canınızı sıkabilir. Hakkınızda düşündükleri şeyler eğer sizi yansıtmıyorsa kendi savunmanızı güçlü bir şekilde yapmanız doğru bir adım olacaktır. Geçmişte dostluk kurduğunuz arkadaşlarınızla ilgili hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Bu durumda kime ne kadar güveneceğinizi öğrenmelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (16 Ocak 2018)
Bugünlerde alacağınız kimi kararlarda zorlanabilirsiniz. Kararlarınıza çok kişiyi ortak etmeniz kararlarınızı olumlu anlamda geciktirecek. Kendinize karşı sorumluluklarınızı ihmal edebiliyorsunuz. Bu anlamda, uğratıldığınızı düşündüğünüz birtakım haksızlıklarla ilgili kendinizle hesaplaşmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (16 Ocak 2018)
Kartınız Kader Çarkı... Bugün aslında kendinizi her şarta adapte olacak şekilde hazırlıyor ve mutluluğu elde etmeyi beceriyorsunuz. Belki de günün en şanslı burcu sizsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (16 Ocak 2018)
İş nedenli bir görüşmeniz ya da toplantınız varsa herkesin çıkarlarını ayrı ayrı gözetip kimsenin bir diğerinden daha fazlasını elde etmesini hedeflemediğiniz takdirde herkes kazançlı çıkacak. Bir galip yaratmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (16 Ocak 2018)
Hem iş hem de sosyal açıdan hareketli bir gün geçirebilirsiniz. İşten yana destekler ve kazançlarınız olabilir. Ayrıca iş çevrenizi genişletme imkanı sağlayacak davetlere katılma ihtimaliniz var. Öte yandan gün içinde arkadaşlarınızla özellikle de kadın arkadaşlarınızla görüşebilir, paylaşımlarınız arttırabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (16 Ocak 2018)
Bugün sıradan gibi görünse de, bir anda sizin en önemli günlerinizden biri olabilir, hazırlıklı olun. Gündemde olmayan bir toplantının bugün baş aktörü olacaksınız. Çok kazançlı ya da çok zararlı çıkmak; ikisi de sizin elinizde.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (16 Ocak 2018)
Aşk size yeni sürprizler hazırlamaya çalışabilir. Aşka hazırlıksız görüntünüzü yok etmeniz gerekiyor. Akşama doğru sosyal ve kültürel konulara ilginiz artabilir. Tek başınıza çekici bulmadığınız sosyalliklere, bu sıralar karşılaşabileceğiniz yeni insanlarla katılabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (16 Ocak 2018)
Şimdiden toparlamaya giriştiğiniz para, sizi oldukça rahatlatabilir. Rahat günler hızla yaklaşıyor gibi. Bir satın alma işiniz var. Pahalı, ama zorunlu görünüyor
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (16 Ocak 2018)
Oldukça enerjiksiniz ancak enerjinizi olumsuz kullanabilirsiniz. Özellikle duygusal kararlar vermekten kaçınmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144575 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed