Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (16 Şubat 2018)
Bugün özellikle gelir-gider dengenizi bir düzene oturtmak, borçlarınızı düzenlemek, yeni finansal akışlar bulmak adına çok güzel etkiler altındasınız. Bunu iyi değerlendirmeli, gelecekle ilgili güzel fırsatlar barındıran bu etkilerden tam olarak yararlanmayı bilmelisiniz. Eğitimsel, hukuksal, ticaret alanlarında problemleri olan akreplerin ise ekstra dikkat etmeleri gereken bir süreç. Eski alacaklarınızı tanzim edebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (16 Şubat 2018)
Bugünlerde içinizde her şeye karşı bir isteksizlik hissediyorsunuz. Yaşadığınız bu geçici bunalımın arkasında neyin olduğunu biliyorsunuz. Ama bu sorunun çözümünün sizin elinizde olmadığını da biliyorsunuz. Başka bir ülkede yaşayan bir arkadaşınızdan yakında haber alacaksınız. Onun yeni yaşamındaki mutluluk, sizi biraz kışkırtacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (16 Şubat 2018)
AŞK: Karşı cinse açılmaktankorkuyorsunuz. Hayatınızdakibazı şeylere gem vuracakkorkularınızı yenmeye çalışın.Göreceksiniz ne büyük birmutluluk tadacaksınız.PARA: İş yerinizdekiarkadaşlarınıza yardımlarınızı esirgemiyorsunuz.Ama parasal konulardaki şüpheleriniz artıyor.SAĞLIK: Rahatınıza çok düşkün olmanızdan dolayıbugün ruh haliniz zinde ve doyuma ulaştı. Bugünsizleri sağlıklı bir gün bekliyor denilebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (16 Şubat 2018)
Özellikle iş konusunda taviz vermeyen mizacınızı ailenize de yansıtıyorsunuz. Onlara karşı biraz daha hoşgörülü olmalısınız. Ay’ın bulunduğu konum, sevdiklerinizin ihtiyaçlarına cevap vermenizi sağlayacak. Sosyal yaşamınız renkleniyor. Şansınızın açık olduğu bir dönemde bulunuyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (16 Şubat 2018)
Pek çok konuda yenilenme peşindesiniz. Yolculuklarınızın getireceği fırsatlar, size esin kaynağı olabilecek kişiler hayatınıza girebilir. Sevgi ilişkilerinde daha gerçekçi olmanız halinde bazı yanılgıları görebilirsiniz. Kendinizi kurban edeceğiniz bağları sorgulamakta yarar var. Çocuklarınızla ilgili konular size hoş duygular yaşatabilir. Karamsarlıktan kaçının.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (16 Şubat 2018)
İşinizde memnun olmadığınız konuları bir iş arkadaşınızla konuşacak, destek alacaksınız. Meşgul olduğunuz işe biraz daha özen göstermeniz gerekiyor. Ãœzerinizdeki yorgunluktan silkinmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (16 Şubat 2018)
Partnerinizin çok yönlü bir insan olması, ilişkinizin zenginleşmesine yardımcı oluyor. Birlikteliğinizde giderek daha tatminkar ve mutlu günler yaşayacaksınız. Otoriter bir yapıya sahip olmanız iş ilişkilerinizde sıkıntılar yaratabilir. Kendinizi kontrol edin ve yapıcı olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (16 Şubat 2018)
Yakında sevindirici bir para haberiniz olabilir. Ama kimi nedenlerle bu sevinci biraz gönülsüz yaşayabilirsiniz. Kazancınızla ilgili rahatsızlıklarınızın çözümü daha çok, genel sorunlara bağlı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (16 Şubat 2018)
Bugünlerde, sükutun altın olduğunu unutuyor ve sizi pek ilgilendirmeyen konulara fazla girip, tepki çekiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed