Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (16 Şubat 2021)
Bugün yapacağınız girişimler ve her türlü yeni başlangıç istikrarsız olabilir. Böyle bir durum tabii ki, ilk önce sizi, sonra da yakın çevrenizi olumsuz yönde etkiler. Ayrıca imkanlarınızı doğru şekilde kullanmalı, parayı sadece kişisel tatmininiz için harcamamalısınız. Eğer imkanlarınızı zevk için zorlar ve düşüncesiz davranışlar içinde olursanız olumsuz etkiler için de zemin hazırlamış olursunuz. Özellikle gerçek ihtiyaçlarınız için bir ön çalışma yapmanız, ayrıca maddi konularla ilgili olarak etraflıca düşünmeniz sizi tersliklerden koruyacaktır. Dikkatli olmanızı gerektiren bir diğer konuysa toplum hayatında ve yakın çevrenizde olan kişilerle ilişkilerinizdir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (16 Şubat 2021)
Akşam saatlerinde küçük bir grupla geçmiş bir sorun üzerinde yeniden konuşmalarınız olabilir. Bütün bu konuşmaların sonucunda üzerinde düşünmekte olduğunuz konular hakkında karalara varabilirsiniz. Öğlene doğru alacağınız haberler yarın akşam için yaptığınız programı sekteye uğratabilir. Görüşmekten kaçındığınız biriyle görüşmek zorunda kalacaksınız, sürpriz bir uzlaşma söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (16 Şubat 2021)
Bugünlerde kafanız çok karışık. İnsanları anlamakta güçlük çekiyor ve yardımcı olamıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (16 Şubat 2021)
Arkadaşlarınızla grup çalışması keyifli ama kişisel yeteneklerinizi tam olarak değerlendiremiyorsunuz. Aşkta bugün kusur ararsanız hayal kırıklığı da yanında gelecek. Eşinize karşı daha anlayışlı olmalısınız. Kavga etmek isterseniz çevrenizdeki uyumlu kişiler bile buna engel olamayacaklar.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (16 Şubat 2021)
Pek çok açıdan kısıtlandığınızı düşünebilirsiniz. Ancak risk taşıyan ortaklıklar ve ilişkiler size bazı kabullenmeler getirmekte. Geçmişte yaptığınız hataları görmeniz açısından yüzleşmelerden korkmamalısınız. Size yeni sorumluluklar getiren sosyal çalışmalar ise devam ediyor. Elinizdeki işleri tamamlamak, yarın harekete geçirici şartlara göz atmak gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (16 Şubat 2021)
Değerinizi biliyor ve bunun iş çevrenizde de anlaşılması için uğraşıyorsunuz. Çalışkan ve becerikli oluşunuz size bazı imtiyazlar sunuyor. İş ilişkilerinizi işle sınırlı tutmayı tercih ediyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (16 Şubat 2021)
Hoşlandığınız kişiye ısrarcı davranmakla hata yapıyorsunuz. Karşınızdaki kişinin zamana ihtiyacı olabilir. Duygularınızı açığa çıkarmama kararlılığınız, daha çözümcü yöntemler edinmenizi engellememeli. Çözmeniz gereken bir sorunu sık, sık ele alıp sonra üzerinde düşünmekten vazgeçiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (16 Şubat 2021)
Yakın bir zamanda para haberiniz var. Kısa bir sevincin arkasında uzun düşünceler, endişeler gelebilir. Para idaresinde oldukça mahir oluşunuz, sizi birçok kaygıdan uzak tutabiliyor
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (16 Şubat 2021)
Sizden haber bekleyen bir arkadaşınızı aramalısınız. Sizinle paylaşmak istediği çok özel gelişmeler yaşıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed