Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (17 Ağustos 2020)
İş hayatınızda, ailenizde veya aşk hayatınızda, başkalarının sorunlarıyla ilgilenme veya diğerlerinin bazı endişelerini giderme ya da duygusal çıkışlarını engelleme ve yatıştırma eğiliminiz kendi hayatınıza, önceliklerinize veya ilgi alanlarınıza zaman ayNeyse ki yavaş yavaş düzelmeye başlayan ilişkiler ve Romeo ya da Juliet’e dönüşen partnerler hayatınızı renklendirmeye başlıyor. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın.Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (17 Ağustos 2020)
Dikkat dalgınlığı yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Beklediğiniz haberlerin gecikmesi,duygusal olarak beklentilerle uyuşmayan gelişmeler yaşanabilir. Gün içinde değişken bir mizaç göstereceksiniz ve genel bir isteksizlik duyabilirsiniz. Karşınıza çıkacak bazı fırsatları yeterince değerlendiremeyebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (17 Ağustos 2020)
Sabırsızlığınızı ön plana çıkartıyorsunuz. Mars'ın hakimiyetine kapılmamalısınız. İçinizden geçenleri ani söylemeniz başkalarını kırıyor. Bu konuda fazla dikkatsiz davranıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (17 Ağustos 2020)
Mistik konular ve normalde cesaret edemediğiniz gizemli çalışmalar bugün yakın gelecek size. Önünüze bu tarz deneyimler yaşama, bilgi edinme ve sorularınıza cevaplar bulma fırsatları çıkabilir. Eğitim konularını değerlendirin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (17 Ağustos 2020)
Kariyerde oldukça kararlı görünüyorsunuz. Ancak sesinizi duyurmakta zorluklar yaşanabilir. Evde başlayan zorlu süreç duygusal açıdan sizi yorabilir. Yakınlar ve onların güvenliğini korumak adına size çok görev düşecek. Bir yandan da yurt dışı bağlantılı konular size yeni fikirler vermekte. Önemli girişimler, ticari açıdan geniş imkanlar getirecek yolculuklar başlıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (17 Ağustos 2020)
Kaybettiğinizi düşündüğünüz bir iş bağlantınız tarafından bugünlerde aranacaksınız. Yakında yeni bir iş yolculuğuna çıkabilirsiniz. Bu kez umutlu dönme şansınız bayağı yüksek görünüyor
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (17 Ağustos 2020)
Romantizm dolu bir gün. Ancak birlikte olduğunuz insana güvenmelisiniz. İşyerinde yaşanan pürüzleri gidermek elinizde. Sert olmamaya özen göstermeli, başka fikirlere de kulak vermelisiniz. Yeni ortaklıklara gireceğiniz bir dönemdesiniz. Kararlarınızda cesur olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (17 Ağustos 2020)
Aile içindeki parasal dayanışmanız büyük para sorunları yaşamanızı engelliyor. Önümüzdeki günlerde masrafa girebilirsiniz. Ama bu sevinçli bir harcamaya benziyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (17 Ağustos 2020)
Bu sıralar ilgi alanlarınız çeşitlilikler sergiliyor. Bunların özellikle birinde göstereceğiniz aşırılıklar, sonradan pişmanlıklar doğurabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144619 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed