Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (17 Eylül 2020)
Bugün içinde bulunduğunuz koşulları belirleyebilmenin avantajını yaşayabilirseniz gerçekten çok önemli adımlar atabilirsiniz. Bu durumu gözardı etmemelisiniz. Varolanları aleyhinize geliştirmemek tamamıyla sizin elinizde. Düşündüklerinizin gerçekleşmemesi sizi telaşlandırmasın kendinizi sakinleştirebilecek birşeyler bulmaya gayret etmelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (17 Eylül 2020)
Bir komşuluk ilişkinizde bazı üzüntüler yaşayacaksınız. Başladığınız bir iş kısa vadede çözüm gerektiriyor. Bu konuda hareketsiz kalmanız, size iş yaşamınız dışında da prestij kaybettirebilir. Özel bir ilişkinizde bazı zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Bu olaylar gerçek dostlarınızı anlamanızda size yardımcı olacak. Bugün yeni insanlarla tanışmalar söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (17 Eylül 2020)
AŞK: Her sahada başarılı oldumama aşk konusunda nedenaradığımı bulamadım diyehayıflanıp duruyorsunuz. Oysakendinizdeki suçugöremiyorsunuz. Partnerinizisürekli üzüyor ve kırıyorsunuz.PARA: İş yerinizde sıkıntılı günlere adımatabilirsiniz. Bugün sessiz ve sakin kalmalısınız.SAĞLIK: Dertli, dalgın ve düşüncelisiniz. Buhalinizle çok fazla trafiğe girmemelisiniz. Allahkorusun ani bir kaza yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (17 Eylül 2020)
Daha önce cesaret edemediğiniz özel deneyimler yaşayabileceğiniz bir gün. Ruhsal ve mistik çalışmalardan verim alabilirsiniz. Ne yaparsanız yapın en azından bir yaşam arkadaşınızı ortak edin. Çok daha keyifli hale gelecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (17 Eylül 2020)
Çalışma düzeninizi değiştiren temalar sorumlulukların artığını gösteriyor. Bir süre daha sıkı çalışıp, eldeki konuları tamamlamaya çalışın. Gün ortasından sonra ortaklıklarınızı ilgilendiren önemli gelişmelerin içinde olacaksınız. Karşı tarafa bağlı kalmanız gereken konular sizi zorlayabilir. İlişkilere ve ortaklıklara sınırlarınızı yeniden çizdiğiniz bu dönem işbirliğine açık olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (17 Eylül 2020)
İş bağlantılarınızdan birinin ilginç önerileri, sizde yeni düşünceler geliştirecek. İşlerdeki bazı aksaklıklardan kısmen sorumlu tuttuğunuz kişilerle sürtüşmeleriniz olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (17 Eylül 2020)
Sevgilinize karşı biraz soğuk davranabilirsiniz. Bu durum gerilim yaratacak. Partnerinize karşı biraz daha sabırlı ve anlayışlı davranmalı, gerginliğinizi ona yansıtmaktan kaçının ve onu zorlamayın. İş arkadaşlarınızla uyumlu çalışmalar yapabilir ve ürettiğiniz yeni fikirlerle çok takdir edilip başarılı olabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (17 Eylül 2020)
Önümüzdeki günlerde bazı kayıplar görünüyor. Bugünlerde bir satın alma işiniz olabilir. Çok iyi bir tasarrufçusunuz. Bu özelliklerin peşinden de sıkıntısız bir para durumu geliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (17 Eylül 2020)
Siz enerjiniz ve iyimserliğinizle her şeyin üstesinden gelebilirsiniz. Yaratıcılığınızı kullanmak için bir fırsat çıktı. Kendinizi göstermenin tam sırası.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144619 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed