Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (17 Haziran 2018)
Uygulamaya koymayı düşündüğünüz planlara ve fikirlere diğer kişilerin ne tepkiler verdiğini görmeniz kendiniz yararına bilgi toplamanıza yardım edebilir. Yapacağınız ziyaretler veya seyahatler yaşam tarzınızda değişikliklere neden olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (17 Haziran 2018)
Bugün sizin için güzel bir gün olacak. Beklediğiniz bazı sevindirici haberleri alacaksınız. Gün içinde arkadaş çevrenizde esprileriniz ve tatlı dilinizle neşe kaynağı olacaksınız. İçinizdeki mutluluğu dışa vurmak için her şeyi yapacaksınız. Akşam saatlerinde ailenizle vakit geçirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (17 Haziran 2018)
Son günlerde ilgisizliğinizden yakınan insanlar var. Partneriniz ve arkadaşlarınız sizden uzaklaşıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (17 Haziran 2018)
Aile büyükleri ile konuşurken saygı ve anlayış çizginizi bozmamaya gayret edin. Evde havalar biraz gergin olabilir. Sizin ufacık bir lafınız bu gerginliğin tüm negatifini üzerinize çekmenize sebep olabilir. Aman dikkat.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (17 Haziran 2018)
Evlilik ve ortaklar konularında hareketlilik gözüküyor. Anlaşma ve uzlaşma sağlanması gereken durumlar var. Aklınıza ilk geleni söylemek yerine sağduyulu ve ölçülü iletişim kurmaya özen gösterin. Hukuki işlerinizi halletmek için daha fazla çaba göstermeniz gerekebilir. Dengeleri gözeterek adım atmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (17 Haziran 2018)
Bugünlerde küçük düş kırıklılıklarını iş yaşamının olağanlıkları olarak kabullenmeniz, gerginliklerinizi azaltabilir. Beklentiniz biraz hayalci. Kusursuz ilişkileri öykünmeniz çok gerçekçi değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (17 Haziran 2018)
Hoşlandığınız kişiye ısrarcı davranmakla hata yapıyorsunuz. Karşınızdaki kişinin zamana ihtiyacı olabilir. Duygularınızı açığa çıkarmama kararlılığınız, daha çözümcü yöntemler edinmenizi engellememeli. Çözmeniz gereken bir sorunu sık, sık ele alıp sonra üzerinde düşünmekten vazgeçiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (17 Haziran 2018)
Ek gelir kapıları sağlama düşüncesi içindesiniz. Bu düşünce oldukça yerinde ama pratikte gerçekleştirilmesi pek de kolay olmayacak. Maaşınıza talim etmeniz gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (17 Haziran 2018)
Parasal konularda daha dikkatli olmak gerekiyor. Kişisel kazancınıza güvenseniz bile olası büyük harcamalar başkalarının kaynaklarını da gerekli kılabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144570 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed