Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (17 Mart 2021)
Yanlış anlaşılmalara ve yanlış yönlendirilmeye açık bir hafta sonu. Dolayısıyla, üzerinde pazarlık yapılması veya uzlaşılması gereken konularda dikkatli olmak gerekebilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (17 Mart 2021)
Mutlu bir insanın hoşgörüsü içindesiniz. Bugünlerde iç huzurunuza köstek olabilecek kimi gelişmeleri de gözden kaçırmamanız gerekiyor. Alçak gönüllüsünüz. Bu, elinizdeki değerleri belli bir yere koymanızı sağlıyor. İş ve duygusal yaşamınız olumlu ve verimli bir süreç içinde. Bu konulardaki doyumluluğunuz, genel çevre ilişkilerinizdeki tutarlılığı da belirliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (17 Mart 2021)
Kendinizi başkalarına kanıtlamak istiyorsunuz. Sevgilinizle çıkacağınız bir yolculuk moralinizi düzeltecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (17 Mart 2021)
Çalışmaktan keyif duyacağınız, elle tutulur gözle görünür şeyler üret ebileceğiniz yoğun ancak bir o kadar da verimli bir gün sizi bekliyor. Biraz daha net ve özgüvenli tavırlar çok daha fazla kazançlı çıkmanızı sağlayacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (17 Mart 2021)
Gün içinde karşıtlıklar ve rakiplerle ilgili hareketlilik yaşayabilirsiniz. Sözlerinizi tartarak konuşmanızda fayda var. Alacağınız tepkiler hoşunuza gitmeyebilir. Elinizdeki işlere odaklanmalı, gereksiz konuşmalardan sakınmalısınız. Aynı durum beraberlik konuları içinde geçerli olacak. Daha toleranslı olmaya gayret edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (17 Mart 2021)
Azimli ve çalışkansınız. Karşılığını da alıyorsunuz. Bugün sizi iş yerinizde kötü bir sürpriz bekliyor. Ãœzüleceksiniz belki ama, üzüntünüzün kaynağını siz kazdınız.Ãœzerine gidin. Deprem dalgaları gibi açıkta karşılayıp hiç etkilenmeyebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (17 Mart 2021)
İş hayatınızın yoğunluğu yüzünden kendinizi biraz sevgilinizden uzaklaşmış hissedebilirsiniz. Ama emin olun, onun duygularında hiçbir değişiklik yok. İş yerinde yaşadığınız bir problemin üzerine yeterince gitmiyorsunuz. Olanakların yeterli olmadığını düşünmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (17 Mart 2021)
Maddi konularda kendinizi rahat hissedeceğiniz ve harcamalarınzıa çok fazla dikket etmeyeceğiniz bir gündesiniz. Özellikle sevdiğiniz kişi için yada özel zevkleriniz için çeşitli masraflar yapma ihtimaliniz olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (17 Mart 2021)
Göz yumacağınız bazı küçük hatalar, ilgili kişiye kazandırmaya çalıştığınız yaşamsal deneyimleri zenginleştirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144646 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed