Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (18 Ekim 2020)
Bugün biraz uzakça bir yerde bulunan ve değer verdiğiniz biri sizi görmeye gelebilir. Onunla görüşmek sizi de sevindirecektir. Bu dönemde yeni işbirlikleri veya ortaklıklardan kaçınmanız, mümkün olduğunca tek başınıza davranmalısınız. İş arkadaşlarınızla, ortağınızla veya eşinizle olan fikir ayrılıklarında kendi fikirlerinizin tutarlı olduğundan emin olabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (18 Ekim 2020)
Bugün sinirli ve gergin olabilirsiniz. Sevdiklerinize karşı çok tutarsız davranışlar sergileyebiliyorsunuz. Onları istemeden kırıyor, sonradan çok pişman oluyorsunuz. Bugün de sevdiğiniz bir insanı gereksiz yere kıracak ve onun gönlünü almak için çok uğraşacaksınız. Davranışlarınızda tutarlı olmalı ve sevdiklerinizin değerini bilmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (18 Ekim 2020)
AŞK: Sıcak ve hayat dolu birortamdasınız. Beğenilen kişilerarasındasınız. Karşı cinsin çokçabuk dikkatini çekerek yeni aşkteklifleri alabilirsiniz.PARA: Bugün iş arkadaşlarınızlabazı sorunlarınız olabilir.Emretme dürtüleriniz sizleri anlaşılmaz birpozisyona sokabilir. Bu durumda maddi yöndenbazı zararlar yaşayabilirsiniz.SAĞLIK: Yüksek tansiyon sorunlarınız ortayaçıkabilir. Elma kabuğu size iyi gelecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (18 Ekim 2020)
Pasiflik içinde bulunduğunuz son günlerde kabuğunuzu kırıp daha cesaretli adımlar atın. Böylece işinizdeki başarılarınızı sürdürebilirsiniz. Hislerinize karşılık verecek kişiyi henüz bulmuş değilsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (18 Ekim 2020)
Taşıdığınız çekincelere rağmen yeni adımlar atmaktasınız. İş ortamında sizi kısıtlayan şartları bırakmak, yeni bir düzen kurmak için uygun bir zaman dilimindesiniz. Ancak süregelen işlerin tamamlanma süreci üzerinizde baskı kurabilir. Son dönemin yorgunluklarını düşünerek, biraz esnek olmalı, bugün dinlenmeye özen göstermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (18 Ekim 2020)
İş yaşantınız açısından gergin bir gün olacaktır. Bir çok anlamda sorunlar ve gerilimler yaşayabilirsiniz. Karşınıza çıkan sorunları aşmak için iyi niyetli çabalarınızı sürdürmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (18 Ekim 2020)
Bugün sevgilinizle birlikte kısa yolculuklar yapabilir, arkadaş davetlerine katılabilir, eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Kalbi boş olanlar yıldırım aşklar yaşayabilirler. Mesleğinizle ilgili parlak fikirlerinizden söz etmeli ve hakkettiğini rahatça isteyen biri izlenimi vermeye çalışmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (18 Ekim 2020)
Kenara para koyacak durumda olmanıza rağmen bir birikim sahibi değilsiniz. Biraz savruk olduğunuzu kabul ediyorsunuz. Parayla ilgili bu tutumunuz aile içinde de tartışılıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (18 Ekim 2020)
Olaylara iyimser yaklaşmanızda yarar var. Şüpheciliğin size yararı olmadığını biliyorsunuz ama yine de vazgeçmiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144621 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed