Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (18 Haziran 2019)
Diğerleri çok meşgul olduğu için, kendi mentorunuz ve antrenörünüz olmak zorundasınız. Hedeflerinize ulaşmak üzere tüm gücünüzle ilerleyin, çok yakında zafer sizi bekliyor. Sorularınız cevapsız kalmayacak, taleplerinizi dile getirin. Sevdiğiniz kişilerle plan oluşturabilir ve ilişkilerinizi güçlendirebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (18 Haziran 2019)
Evinizle ilgili konuların gündeminizde geniş yer tutması mümkün. Güvenlikihtiyacınızın artabileceği bugün, eviniz için yatırımlara yönelebilir, ailenizden size destek olmalarını isteyebilirsiniz. Düşüncelerinizde olumlu değişimler gözlenebilir. Ailenizin üstüne fazlasıyla düşebilirsiniz. Yakın çevrenizde karşılıklı yanlış anlamalardan kaynaklanabilecek sorunlar yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (18 Haziran 2019)
Mantığınız sayesinde herŞeyin olumlu yöndegeliştiğini göreceksiniz.Aşk hayatınız güzel birHaberle hareketlenecek.Fikirlerinizi uygulayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (18 Haziran 2019)
Sevdiğiniz kişiyle aranızda herhangi bir sorun yaşamıyorsunuz. Gelecek için önemli kararlar almanız an meselesi. Kıskanç ve sadece kendini düşünen bir çalışma arkadaşınız, sizi yanlış bir yola sürüklemek için çalışıp duruyor. Belirleyeceğiniz tavrınızla bir olaya yön vereceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (18 Haziran 2019)
Tamamlanması gereken pek çok işi ele almanız gerekiyor. Hafta sonundan bu yana sizi bekleyen işlere yenileri eklenebilir. Planlı ilerlemek ve ailevi konularda yapıcı olmalısınız. Bazı endişelerinizi bırakmalı, yakınlarla ilişkilere önem vermelisiniz. Elinizdeki maddi kaynakları iyi değerlendirmeniz gerekecek. Yerleşim ve evin ihtiyaçları gibi konular öne çıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (18 Haziran 2019)
Size daha kısa vadede çözümler gerekiyor. Adım, adım ilerleme yolunu seçmelisiniz. Son aldığınız kararların bazıları biraz hayalci görünüyor, hayata geçirmekte çok zorlanabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (18 Haziran 2019)
Kalbinizi aşka bu kadar kapatarak kendinize haksızlık yapmayın. Mesleğinizle ilgili konularda kendinizi daha fazla göstermek istiyorsunuz. Bu sizi yeni projelere başlamak konusunda harekete geçmeye zorluyor. Başkalarının desteğini de alarak başarıyı yakalamanız mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (18 Haziran 2019)
Önceden belli bir hazırlığınız olmadığı için, biraz güç üstesinden geldiğiniz sıkışıklık, sizde bazı korkulara yol açmış gibi. Para konularında böyle pratik dersler size yararlı gelebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (18 Haziran 2019)
Zihinsel aktiviteniz oldukça yüksek ve yeni kararlar alabilirsiniz. Bir an önce harekete geçmek arzusu duyacaksınız ve sabırsızlık içine girebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144593 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed