Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (18 Kasım 2019)
Eğer kadın bir akrepseniz, karşı cins ilişkilerinde tereddütlerinizi bir kenara bırakıp, sizin harekete geçmeniz gerekiyor. Bugün yeni gelişmeler olabilir ve zaman sizin için çok değerli hale gelebilir. Hangi cinsiyetten olursanız olun, daha ılımlı olmadığınız takdirde kaybetmeniz muhtemel olan bir kavgaya girersiniz. Bir arkadaş toplantısında veya bir eğlence ortamında bulunabilirsiniz. Eğer düşündüğünüz bir kimse varsa ona dikkat etmelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (18 Kasım 2019)
Bugünlerde iletişim konularında bazı tıkanmalar söz konusu. Bununla ilgili olarak, muhtemelen yapacağınız kimi görüşmelerden, beklentinizin altında kazançlarla çıkabilirsiniz. Sağlık konularında bazı endişeler, bir uzman desteği ile daha serinkanlı değerlendirmelere dönüşecek. Kısa da olsa, buna bir süre zaman ve enerji harcamanız gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (18 Kasım 2019)
Kendinize çevre edineceğiniz bir gün sizin için. Edindiğiniz yeni dostlar sizi hiç yalnız bırakmayacaklar.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (18 Kasım 2019)
İş ortamınızda yeni düzenlemeler yapmak, alan açmak, ufak tefek dekoratif değişiklikler yapmak, işin yanı sıra arkadaşlık ve özel bağları da geliştirmeyi amaçlayacak aktiviteler düzenlemek için güzel ve destekleyici bir gün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (18 Kasım 2019)
Bugün uzaklardan alacağınız haberler belirli bir sonuç getirebilir. Aynı zamanda içerisinde ailenizi ilgilendiren yolculuklar içinde olabilirsiniz. Bugün bakış açınızı geliştirmek için daha objektif olmaya gayret edin. Gününüz yine hareketli geçecek. Çalışmalarınız size ruhsal anlamda da artılar sağlayabilir. Sezgileriniz de yol gösterebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (18 Kasım 2019)
İş hayatında tersliklerin, tümüyle disiplin ve beceri sorunu olduğunu savunurken biraz mekanik değerlendiriyor gibisiniz. Gittikçe sıklaşan irade dışı çözümsüzlükler, sizi olumsuzlukları daha engin bir bakışla değerlendirmeye yöneltebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (18 Kasım 2019)
Önünüze kadar gelen fırsatları kullanabilmeniz için kendinize şans tanıyın. Mesleğinizi geliştirmek için yeni düşünceler üretebilirsiniz. Gerçekleri sakin bir şekilde değerlendirmeniz ve bazı sorunlarınızdan kurtulmanız için önemli fırsatlarınız olacak. Sahip olduğunuz şeylerin değerini bilin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (18 Kasım 2019)
Para konularında bilgi kişilerin desteğini alabileceğiniz bir gündesiniz. Uzun zamandır biriktirdiğiniz paranızı nasıl kullanacağınız konusunda fikir alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (18 Kasım 2019)
Yeni tanışmalarınız içinde, sonradan sorun yaşayabileceğiniz beraberlikler var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144611 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed