Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (18 Mart 2018)
Bugün yakın çevre ve arkadaşlık ilişkilerinizde ki bazı sorunlara karşı mesafeli olmak isteyebilir ve onların hareketlerine karşı sert tepkiler vermek durumunda kalabilirsiniz. Ayrıca onlardan duyduğunuz bazı haberlerde canınızı oldukça sıkabilir. Yine aynı çevrede tasvip etmediğimiz bazı hareketler yaşayabilir ve bunlara oldukça sert tepkiler verebilirsiniz. Bugün görmüş olduğunuz olaylar belki de uzun süreden beri yanlış sürdürdüğünüz davranışlarınızın bir yansımasıydı. Bu nedenle bu konuda biraz kendinizi hesaba çekmeli ve arkadaş çevrenizle ilgili yanlış davranışlarınızı düzeltmeyi bilmelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (18 Mart 2018)
Kişisel problemlerinizi ve kararsızlıklarınızı ailenize açmaktan çekiniyorsunuz. Kendi kararlarını vermek güzel bir şey ama sizi seven insanları tam aydınlatmazsanız yardım alamazsınız. Son dönem yaşadığınız hızlı hayat sizi epey yormuş. Yakın bir arkadaşınızla kısa ve sakin bir tatile çıkmak size iyi gelecek. Gelecekle ilgili büyük bir karar sizi bekliyor. Yeni ay size şans getirecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (18 Mart 2018)
Kartınız Kaynak... Başladığınız yeni girişimler olumlu yönde ilerliyor. Gün boyu rahat ve huzurlu olacaksınız. Böylece sevdiklerinizle de bir şeyleri paylaşıp mutlu olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (18 Mart 2018)
Sürekli işi ve maddi problemleri düşünmeniz sizi strese sokabilir. Masraflarınızı azaltma yolunu seçin. Yakında sizi üzecek bir para kaybı olabilir. Duygusal hayatınızda yaşadığınız yalnızlığı ortadan kaldıracak, hislerinize hitap edecek doğru insanla tanışma fırsatı ayağınıza geliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (18 Mart 2018)
Bir çok şeyi artık bırakmanız için bu dönem şanlı sayılırsınız. Yeni bir sayfa açacağınız süreçlere duygusal olarak hazırlanmanız gerekecek. Yıpratıcı şartları geride bırakarak geçmişle ilgili korkularınızı yenmeniz lazım. İş hayatında tam da istediğiniz gibi ilerlemeniz zor olsa da, tamamlanması gereken konuları elden çıkarmayı başaracaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (18 Mart 2018)
Güne iş ortamınıza oluşacak bazı tatsızlıklarla başlayabilirsiniz. Bir süreden beri beklediğiniz gelişmelerin olmaması ve iş hayatınıza bağlı sorunlar sizi fazlasıyla sıkacaktır. Ãœzerinize almış olduğunuz sorumluluklar sizi zorlayabilecektir. Ancak öğleden sonraki saatlerde alacağınız haberler ve iletişimleriniz bazı beklentilerinizin olumlu yönde gelişmesini sağlayacaktır. Günün ikinci yarısında kendinize yeni hedefler koyabilir ve içinde bulunduğunuz şartları akılcı bir şekilde değerlendirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (18 Mart 2018)
Sevgilinizle üstüne gitmediğiniz sorunları karşılıklı tartışmak için harika bir günde bulunuyorsunuz. Bu konuşma, beraberliğinizin ilerlemesine neden olabilir. İşinizle ilgili uzun zamandır yaşadığınız gerginlik bitmek üzere. Bugün kendinizi çok iyi hissedebilir, kısa vadeli kararlar alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (18 Mart 2018)
Maddi konularda sabah saatleri genel olarak olumlu etkiler altında olacaksınız ve bir beklentinizin gerçekleşme ihtimali olacaktır. Öğleden sonraki saatlerde ise bazı küçük sorunlarla karşılaşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (18 Mart 2018)
Yeni tanışmalarınız içinde, sonradan sorun yaşayabileceğiniz beraberlikler var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed