Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (18 Mayıs 2018)
Bugün duyduklarınız karşısında yakın çevre ve arkadaşlarınızı kıracak ani öfke patlamaları yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda çalışma hayatında da sürecek bu etkiler hiç istemeden de olsa hak etmeyen kişileri kırmanıza neden olabilir. Bugün için agresyon durumlarını yönetmek sizin için ayrı önem taşımakta.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (18 Mayıs 2018)
Bu akşam yeni insanlarla tanışacaksınız. Gecenin ortalarına kadar hoşlanmadığınız muhabbetlere katlanmak zorunda kalabilirsiniz. Yakın bir zamanda hayatınızı çok etkileyecek bir gelişme yaşayacaksınız. Güne güzel başladınız. Dolu dolu yaşamayı biliyorsunuz. Çok hareketli olmayan eğlenceleri tercih ediyor, bu konuda sevgilinizle çelişiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (18 Mayıs 2018)
Hep ben demeyin. Aklınıza estiği gibi hareket ediyor ve çevrenize karşı kırıcı oluyorsunuz. Gönül almak sonra size düşeceğini bilmenizde fayda var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (18 Mayıs 2018)
Yakınlarınızla ve iş arkadaşlarınızlaaranızda kriz niteliğinde duygusalpatlamalar yaşanabilir bugün. Düşünmedenyapılan hareketler, sonununnereye varacağını hesaplamadan edilenlaflar sizi zor duruma düşürebilir. İnatlaşmayagirmeyip olayı zamana bırakmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (18 Mayıs 2018)
Kariyeriniz ve iş hayatınız bu dönem çok öncelikli görünüyor. Kendinizi daha güçlü biçimde ortaya koyabilir, işlerinizi önemseyerek ilerleyebilirsiniz. Çok büyük beklentilere girmemeniz sizin lehinize olacaktır. Tamamlanması gerekli işler açısından fedakarlık yapmanız gereken şartlar olabilir. Evle ilgili uğraşların size engel olmamasına özen göstermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (18 Mayıs 2018)
Elinize çok büyük bir fırsat geçecek. Bu fırsatı küçümseyip göz ardı etmeyin. Pişman olabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (18 Mayıs 2018)
Sevgilinizin arkadaşlık ilişkileri sizi rahatsız ediyor gibi. Bu konuda duygusal davranıyorsunuz. Riskli ve aceleci kararlardan uzak durmalısınız. Size oyun oynamak isteyen kimse, kazdığı kuyuya kendisi düşecek. Maddi ve manevi bakımdan sakıncalı bir durumdan kurtulacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (18 Mayıs 2018)
Para idaresindeki becerileriniz her şeyin yolunda gitmesine yetmiyor. Bu koşullar içinde, parayı arzuladığınız ölçülerde denetlemeniz güç. Parayla ilişkinizdeki bezginliği yok etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (18 Mayıs 2018)
Yeni projeler üretme aşamasındasınız. Yaratıcılığınızı bu sıralar ön planda tutmanızda yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144570 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed