Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (18 Nisan 2018)
Sorunlarınız kendinizi aşmak ve büyümek için bir fırsattır. Hiçbir sorun bizlere dert olsun diye gelmemiştir. Asıl kontrol etmeniz gereken hayata karşı kendinizi mağduriyet duyguları içerisinde hissetmemeniz olmalıdır. Yaşamın sizinle herhangi bir derdi ve oyunu yoktur. Sadece görmen gerekenleri görmediğin için sürekli aynı şeyleri yaşıyorsun.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (18 Nisan 2018)
Belli bir tertip içinde düzenlemeye çalıştığınız yaşamınız, sürdürmeye kararlı gibi göründüğünüz birtakım yalnızlıklardan arınmak istiyor. Bugünlerde iç benliğinizle kuracağınız bağlantılar, harika önsezilerinizin desteğiyle, size gizli kalmış gereksinimlerinizi hatırlatacak. Önemli çıkış noktaları belirleyip açmazlarınızın üzerine gidebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (18 Nisan 2018)
Sevgilinizden olumlu etkiler alarak kendinizi kahraman gibi görebilirsiniz. Kıskançlıklara yer açmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (18 Nisan 2018)
Motivasyon gücünüz yüksek. Bu nedenle sadece işinize odaklanmalısınız. Taviz vermeyen mizacınızı aileilişkilerinize de yansıtıyorsunuz. Bundan vazgeçmelisiniz. Ay’ın bulunduğu konum, sevdiklerinizin ihtiyaçlarına cevap vermenizi sağlayacak. Sosyal aktivitelere daha çok katılın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (18 Nisan 2018)
Bugün kendinizi kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Gün içinde yapacağınız görüşmelerde aşırı tepki vermemeye gayret edin. Hayatın akışını kabullenme konusu sık sık karşınıza çıkabilir. Ayrıca gizli düşmanlarla ilgili bazı gelişmeler yaşanabilir. Hem iş hem de özel hayatınızda dikkatli ve özenli olmalısınız. Ruhsal anlamda gelişme kaydedebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (18 Nisan 2018)
İş hayatınızda bugün yaratıcılığınız ön planda olduğu ve duygusal tepkilerinizi gizlemek isteyeceğiniz bir gündesiniz. Ortak çalışmalara girebilmeniz mümkün olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (18 Nisan 2018)
Önünüze kadar gelen fırsatları kullanabilmeniz için kendinize şans tanıyın. Mesleğinizi geliştirmek için yeni düşünceler üretebilirsiniz. Gerçekleri sakin bir şekilde değerlendirmeniz ve bazı sorunlarınızdan kurtulmanız için önemli fırsatlarınız olacak. Sahip olduğunuz şeylerin değerini bilin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (18 Nisan 2018)
Maddi konularda bazı sıkıntılar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz ve ödemelerinize ilişkin sorunlar çıkabilecektir. Maddi konularda yeni bir girişimde bulunmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (18 Nisan 2018)
İsteklerinize ulaşmak için yeni girişimlerde bulunmayı düşünüyorsanız bu günü değerlendirmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed