Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (18 Şubat 2018)
Ruhunuzda huzuru aramak için çabalayacağınız, maneviyat yönünüzü görüp iyileştirmek isteyeceğiniz içsel bir yolculuğa çıkmaya hazır mısınız? Bugün daha fazla bu gibi konularla vakit geçirmek, ruhunuza taze kan bulmak isteyeceksiniz. Aile yaşamınızda ise birtakım farklı olaylar yaşayabilir özellikle babanızın yaşamındaki bazı süreçler aileye yeni bir düzen getirme kararını aldırabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (18 Şubat 2018)
İş yaşamınızda sorunların üzerine eğileceğiniz ve enerjinizin büyük bir kısmını bu sorunlar için harcayacağınız bir gündesiniz. İstekleriniz var ama bu isteklerinizin şu sıralar ne zamanı ve de ne zemini İşyerinizle ilgili bazı masraflar var. Bu masrafları kısmanız yüzünden iş arkadaşlarınız sizden hoşnut değiller. Onları ikna etmek için uzun süre uğraşacaksınız. Bir yakınınızın psikolojik sorunları da sizi uğraştırmakta. Bu yoğunlukta kendinizi ve sevgilinizi unutmuş durumdasınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (18 Şubat 2018)
Farklı konulara olan ilginizve yeni projeleriniz sizleredüşünme fırsatı verecek.Ancak çok fazladüşünmeden bir an önceuygulamaya koymalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (18 Şubat 2018)
Yeni başlayan ilişkinizle ilgili karar vermeniz için henüz çok erken. Bunun geleceğini belirlemek şu anda imkânsız. Daha hareketli bir iş hayatı istiyorsunuz. Bugünlerde maddi sıkıntı yaratabilecek her şeyden uzak durmanızda yarar var. Duyacağınız bazı dedikodular canınızı sıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (18 Şubat 2018)
Yeni kararlar arifesinde eldeki kaynakları doğru kullanmak gerekiyor. Daha fazla çaba göstermek, ortaklaşa finans konularını hızlandırmak için yeni düşünceler üreteceksiniz. Ancak manipule edici kararlar almaktan kaçınmalısınız. Öne çıkacak fırsatları paylaşmaya açık olmalısınız. Çalışma hayatının getirdiği sorunları akışa bırakmanız gerek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (18 Şubat 2018)
Bugün yazışmalar ve iletişimde daha dikkatli olmalısınız. Arkadaşlarınızın yaptığı hatalar yüzünden ikili ilişkilerde sorunlar yaşayabilirsiniz. Bireysel çalışma yerine kollektif çalışmalara ağırlık vermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (18 Şubat 2018)
Aşklarınızı kendi ölçülerinize göre yaşamak isteseniz bile; karşı tarafın düşünceleri, isteklerinize kontrol getiriyor. Başarıyı karşı taraftan beklemeniz hataya açık olmanıza neden oluyor. Bugün partnerinizin davranışlarından rahatsız olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (18 Şubat 2018)
Bir alacağınızı tam olarak tahsil edememenin sıkıntısını yaşayacağınız bir gündesiniz. Bugün ödemelerle meşgul olabilir ,elinize geçen paranın büyük kısmını harcamak zorunda kalabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (18 Şubat 2018)
Gizlilik içinde onarmaya çalıştığınız, kırgınlık nedeni olan sorun, gizliliğin dışına doğru çıkıyor. Bugünlerde bazı suçlamalarla karşılaşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144567 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed