Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (19 Eylül 2020)
Duygusal anlamda size meydan okuyan kişilerle karşılaşabilirsiniz. İmajınıza zarar vermeden tartışmaya ya da rekabet etmeye önem vermelisiniz. İyi düşünülmüş çözümler ve yaklaşımlar doğru sonuçlar doğurabilir. Sevdiğiniz kişilerle planlar yapabilirsiniz. . Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Eleştiri ve şikayetlerin dozunu ayarlamayı gerektirebilecek bir gündeyiz ya da eleştirilere sert karşılıklar vermememizde fayda var. Tepkisel hareketlere, acele hareketlere bağlı sakarlıklara ya da ufak tefek kazalara da dikkat edelim. Ancak, bazı kişilerden yardım alabileceğimiz veya yardım edebileceğimiz koşullar bugün de sürüyor. Ruhsal çalışmalar yapmak, dualar etmek veya kırgınlıklarımızı tedavi için güzel bir hafta sonu aynı zamanda. Enerjimizi özelliklerimizi ortaya çıkartmak ve yeteneklerimizden fayda sağlamak için kullanalım, bu sayede çok iş halledebiliriz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (19 Eylül 2020)
Uzun süredir kendinize zaman ayıramayışınız belli yorgunluklarınızın nedeni. Bugünler, kendinize yönelteceğiniz ilgiye çok uygun olabilir. Birkaç konuda ikilimler içindesiniz. Aldığınız çok çeşitli öneriler var. Bu konularda biraz ivedilik gerekebilir. Çevrenizdekilerin sorunlarıyla çok ilgili oluşunuz bir alışkanlığa dönüşmüş gibi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (19 Eylül 2020)
Bugün oldukça karamsar olmanız olası görünüyor. Kimsenin samimiyetine inanmak içinizden gelmeyecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (19 Eylül 2020)
Yolculuk yapmak, denize ve doğaya yakın olmak için güzel bir gün. Biriktirdiğiniz eski tecrübeleri yeni projelerde kullanmaktan çekinmeyin. Sorulara cevap olma ve kendi sorularınıza cevap arama olanaklarını değerlendirin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (19 Eylül 2020)
Yakın ilişkilerde ve duygusal paylaşımlarda bazı sorunlar var. Zira duygusal huzursuzluğunuz bu dönem olumsuz etkiler getirmekte. Geçmişten gelen parasal bir konu nedeni ile kontrol dışı gelişmeler öne çıkacak. Belki de borç alacak konularınızda gözden kaçan temalar kriz yaratabilir. Finansal açıdan daha dikkatli olunmalı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (19 Eylül 2020)
İşinizle ilgili yaşadığınız sorunları tek başınıza yaşıyorsunuz. Problemsiz, işleri yolunda imajınıza artık dostlarınız inanmıyorlar. Sıkıntılar üst üste bindikçe bunları paylaşıp dağıtmak ihtiyacınız artacak .
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (19 Eylül 2020)
Aşk size yeni sürprizler hazırlamaya çalışabilir. Aşka hazırlıksız görüntünüzü yok etmeniz gerekiyor. Akşama doğru sosyal ve kültürel konulara ilginiz artabilir. Tek başınıza çekici bulmadığınız sosyalliklere, bu sıralar karşılaşabileceğiniz yeni insanlarla katılabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (19 Eylül 2020)
Bir para beklentiniz var. Bu konuda boşuna umutlanıyorsunuz. Fakatpara durumunuzda geçici de olsa bir ferahlama var. Bunu geride bıraktığınız ödemeler sağlamış görünüyor. Yeni ödemelere kadar rahatsınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (19 Eylül 2020)
Bir arkadaşınızın, size bir konudaki tavrınızdan ötürü yönelttiği eleştirileri hazmedemeyip çok sert tepki veriyorsunuz. Arkadaşınız şu sıralar sizden çok daha sağduyulu görünüyor. Eleştirilerini ciddiye almanızda yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144621 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed