Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (19 Haziran 2018)
Duygusal hayatınız yeni bir döneme girmekte. Gerek arkadaşlarınızla, gerekse eş veya sevgilinizle olan ilişkileriniz yeni, yumuşak ve verimli bir döneme girmektedir. Eğer sevdiğiniz kimselerle bir süreden beri devam eden anlaşmazlık ya da gerilimleriniz varsa önümüzdeki birkaç gün içinde bunlar ortadan kalkabilirler. Bunun yanısıra birtakım ortaklıklardan da kazanç saglayabileceğiniz bir dönemdesiniz. Fikir birliği sağladığınız kişilere bazı önerilerde bulunacak olursanız, beraber çalışmalara başlayabilir ve istediginiz neticelere ulaşabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (19 Haziran 2018)
Canınızı epeydir sıkan ciddi bir sorununuzu ailenize açıp açmama konusunda kararsızlık yaşıyor olabilirsiniz. Ailenizin bu konuda size yardımcı olabileceğine pek ihtimal vermiyorsunuz ama düşündüğünüzden daha büyük yardımları dokunabilir. Sevdiğiniz bir arkadaşınızın kendi özel hayatıyla ilgili size vereceği bir müjdeye sevineceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (19 Haziran 2018)
AŞK: Karşı cinse açılmaktankorkuyorsunuz. Hayatınızdakibazı şeylere gem vuracakkorkularınızı yenmeye çalışın.Göreceksiniz ne büyük birmutluluk tadacaksınız.PARA: İş yerinizdekiarkadaşlarınıza yardımlarınızı esirgemiyorsunuz.Ama parasal konulardaki şüpheleriniz artıyor.SAĞLIK: Rahatınıza çok düşkün olmanızdan dolayıbugün ruh haliniz zinde ve doyuma ulaştı. Bugünsizleri sağlıklı bir gün bekliyor denilebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (19 Haziran 2018)
Özel düşüncelerinizi kendinize saklamalısınız. Sezgilerinizin sizi yönlendirmesine izin veriyorsunuz. Ruhsal dengeniz için olaylara mantıklı bir yorum getirmek istiyorsunuz. Sabırlı olun. Sonuç iyi olacak. Hoşlandığınız insana duygularınızı bir an önce söylemelisiniz. O da zaten bunu bekliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (19 Haziran 2018)
Ay burcunuzda ilerlerken, canlı ve kararlı bir tutum içindesiniz. Başkalarını etkilemekte ise son derece başarılısınız. Ancak çok fazla tutku ve heyecan kimi zaman ilişkilerde sorun yaratabilir. Kişisel konuların öncelikli olduğu bu dönem çok şey başaracaksınız. Giriştiğiniz işlere çok daha güçlü ve konsantre yaklaşıyorsunuz. İş hayatında ise başlangıçlar yanında bazı fedakarlıklar öne çıkıyor. Yaratıcı yanlarınıza güvenmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (19 Haziran 2018)
Bir atak yapmak istiyorsunuz. Ama onaylanma bağlamında bile desteğiniz yok. Tek başına karar alıp uygulama cesaretini gösteremeyecek, işin olumsuzluğu halinde tek sorumlu olarak kalmaktan çekineceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (19 Haziran 2018)
İş hayatınızın yoğunluğu yüzünden kendinizi biraz sevgilinizden uzaklaşmış hissedebilirsiniz. Ama emin olun, onun duygularında hiçbir değişiklik yok. İş yerinde yaşadığınız bir problemin üzerine yeterince gitmiyorsunuz. Olanakların yeterli olmadığını düşünmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (19 Haziran 2018)
Bugün yaptığınız yatırımlar ile ilgili olumsuz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Zarar etme veya para kaybı yaşayabilirsiniz. Bu durum sizde moral bozukluğu yaratabilir ve yeni yatırım arayışları içerisine sokabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (19 Haziran 2018)
İnsanlar zaaflarını ancak kendi kötü deneyimleriyle bırakıyorlar. Sizin cezalandırmalarınızla hiçbir şeyin düzelmeyeceğinden emin olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed