Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (19 Kasım 2019)
Ekip çalışması gerektiren işler veya grup aktiviteleri yeni bir yöne ilerleyebilir. Önceliklerinizi doğru belirlemeli ve amaçlarınızı netleştirmelisiniz. Ardından bir iş bölümü yapmak ya da kimden ne beklediğinizi sıralamak daha kolay olacaktır. Kaynakları veya kazançları paylaşarak başkalarıyla birlikte hareket ederek daha çok şey başarabilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Dünkü yazımızda uzun uzun ele aldığımız yanıltıcı etkiler, yanıltıcı kişiler ve bu duruma bağlı yanlış kararlar ya da yanlış yargılara varma türünde gelişmeler günün ilk yarısında devrede olabilir. Akşam üstünden itibaren, engellenmişlik hissi, ruhsal huzursuzluklar ve dün bahsettiğimiz dolunay etkisi yüzünü belirgin şekilde gösterebilir. Ancak, genel anlamda bakıldığında, yarım kalan işlerin tamamlanabileceği, gardrop düzeltme, rapor hazırlama, bahar temizliği yapma, mevcut işlerdeki problemleri giderme ve olayları detaylandırma türünde çalışmalar yapabileceğimiz, sağlılığımıza veya kendimize zaman ayırabileceğimiz, detaylara hakim olabileceğimiz bir gündeyiz. Endişeli, eleştirel veya huzursuzsak nedeni yine dünkü dolunaydır. Abartmamalıyız. Gece saatlerinde ise, ortam yumuşuyor, enerjimiz yükseliyor ve neşeleniyoruz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (19 Kasım 2019)
Davranışlarından sorumlu olduğunuz biri sizi mutlu ediyor. Onu ödüllendirmenin yollarını arıyorsunuz. Barışçı birisiniz. Ama bazı konularda önyargılarınız var. Bu konular söz konusu olduğunda farklılaşabiliyorsunuz. Çıkış yolu aradığınız bir probleminiz var. Bunu paylaşmanız gerekecek. Problemin içinde tek başınıza biraz çaresiz görünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (19 Kasım 2019)
Gerçek aşkı bulduğunuzainanarak ömür boyusürmesini istediğiniz kişiyeaçılacaksınız. Alacağınızyanıtın evet olacağındanşüphe duymayın. Uzunsüredir açılamıyordunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (19 Kasım 2019)
Sevdiğiniz kişiyle problemlerinizikendi aranızda çözmeye çalışın. Ailelereyansıması sizi de güç duruma sokar.Bugünlerde iş hayatınızda sevineceğinizgelişmeler olabilir. Tercihleriniz oldukçaönemli. Elinizdeki güç bir işte gösterdiğiniz istikrar,kariyerinizi olumlu anlamda etkileyebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (19 Kasım 2019)
Bugün yaratıcılığınız oldukça akıcı koşullar içerisinde. Reklam, yazı, çizim gibi tüm yaratıcılık gerektiren uğraşlarda kayda değer başarılar gösterebilirsiniz. Önemli görüşmeleriniz içinde son derece uygun bir gündesiniz. İkna ve ifade kabiliyetiniz istediğiniz sonuçlara ulaşmanızı sağlayacak. Eğlenceli ortamlara davet alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (19 Kasım 2019)
Çalışma arkadaşlarınızdan biri sizinle yakından ilgili. Bu yakınlaşmaya daha sıcak bakabilirsiniz.Önemli bir işi başkalarının eksiklikleri yüzünden kaçırmak istemiyorsunuz. Bu bağlantıyı sağlamlaştırma çabalarınız çabuk sonuç verebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (19 Kasım 2019)
Sevgilinizin arkadaşlık ilişkileri sizi rahatsız ediyor gibi. Bu konuda duygusal davranıyorsunuz. Riskli ve aceleci kararlardan uzak durmalısınız. Size oyun oynamak isteyen kimse, kazdığı kuyuya kendisi düşecek. Maddi ve manevi bakımdan sakıncalı bir durumdan kurtulacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (19 Kasım 2019)
Eşe, dosta karşı maddi destek anlamında son derece açıksınız. Parayla sorumlu ilişkiler içinde oluşunuz, gönlünüzün zenginliğiyle asla çelişmiyor. Girişimci yapınız, bütçenizdeki büyük gelgitlerin temel nedeni.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (19 Kasım 2019)
Bir gelişmede yönlendirme çabaları içindesiniz. Bu gelişmeyle ilgili düşünceleriniz son anda değişecek. Ama gelişmeyi yönlendiremeyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144611 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed