Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (19 Mart 2018)
Bugün yakın arkadaşlarınızın isteği üzerine bazı planlarda ve akışta değişiklik yapmak zorunda kalmanız yanlış anlaşılmalara sebebiyet verebilir. Bu konuda sorumluluklarınız önceliğiniz olmalı, arkadaşlarınızın isteği ise ikinci planda olmalıdır. Çalışma hayatınızdaki ya da gündelik yaşamınızdaki bazı kişilerle hiç beklenmedik problemler yaşayabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (19 Mart 2018)
Bugün siz hem fiziksel açıdan hem de insanlarla olan ilişkileriniz açısından gerilimli bir gündesiniz. Özellikle bir Terazi kadınıysanız ruhsal gerilimi daha fazla hissedeceksiniz. Karşı cinsten eski bir dostunuzu arayacak dertleşecek, açıkçası onun güzel sözleri ile ruhsal dengenizi yeniden bulmaya çalışacaksınız. Maddi konularda ve önemli konumdaki kimselerle olan ilişkilerinizde daha dikkatli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (19 Mart 2018)
AŞK: Yeni kişiler arasındabulunarak aradığınız partneribulabilirsiniz. Ama işlerinizeözen göstermeniz karşı cinsidaha fazla size yakınlaştıracak,bu konuda endişe etmeyin.PARA: Hayatınızın en güzelşanslarından birine sahip olacaksınız. İlgi alanınızolan işleriniz sebebi ile başarılarınız sürekligündemde ve taktir edilmektesiniz.SAĞLIK: Yoğun tempo ve stresinizi üzerinizdenattığınız için daha da sağlıklı görünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (19 Mart 2018)
İçeriğinde işten çok keyif unsurlarının olduğu önemli bir projenin startını verebilirsiniz bugünlerde. Kontrol elinizde. Bir türlü hayata geçiremediğiniz uzun vadeli stratejileri gün yüzüne çıkarmanın zamanı gelmiş olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (19 Mart 2018)
Hayata umutla bakacağınız gelişmeler içine giriyorsunuz. Bir çok konuda destek almanızın rahatlığı içinde olacaksınız. Arkadaşlarla ilgili konular size çok keyif verebilir.  Bugünü verimli kullanmayı başaracaksınız. Zira sosyal alanda sizi aktif kılan çalışmalar içinde yer edinebileceksiniz. İyi organize edilmiş toplantılar da gününüze yön vermenizi kolaylaştırıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (19 Mart 2018)
Yarım bırakılmış, ertelenmiş çözümsüzlükler sizin tarzınız değil. Son zamanlardaki durgunluk, sizin dışınızda hemen herkesin konumunu etkiliyor. Siz ise vazgeçilmezliğinizi sürdürüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (19 Mart 2018)
Duygusal gerilim içine girebilir ve olaylardan çok fazla etkilenebilirsiniz. Fakat sakin ve sabırlı davranmayı başaracak, sevdiğinize karşı sıcak ve ilgili davranacaksınız. Uyanık olmalı, hareket ve düşüncelerinizde mantıklı olmaya özen göstermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (19 Mart 2018)
Bir borcunuzu unutmuş gibi görünüyorsunuz, vadesi yakında dolacak ve siz gerekli olan parayı hala bulamadınız oysa paraya ihtiyacınız var. Siz böyle davrandığınız faizlerle boğuşmaya devam edeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (19 Mart 2018)
Bugün kişisel konularda girişimlerde bulunabilirsiniz. Öğle saatleri huzursuzsunuz, yanılabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed