Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (19 Mart 2019)
Ortaya çıkma olasılığı olan bilgiler tam da ihtiyaç duyduğunuz türden olabilir. Yaptıklarınızı ve yapmak istediklerinizi gözden geçirebilirsiniz. 2014’ün ikinci yarısında kariyeriniz göz kamaştırabilir. O nedenle yapacağınız planlar önem taşıyor.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (19 Mart 2019)
Bugün her konuda çok pozitif olabilir ve ikili ilişkilerinizden aldığınız olumlu destekle güne başlayabilirsiniz. Ay ın gerçekleştirdiği sert açılar ise aile yaşamınızda gerilim yaratabilir. Zaman zaman çevrenizden ve ailenizden kaynaklanan sorunlar yüzünden gerilim yaşayabileceğiniz gözleniyor. Uranüsten aldığınız sert etkiler de bu gerilime eklendiğinde fazla fevri ve ne yapacağı belli olmayan bir görünüm sergileyebilirsiniz ve bu durum sağlığınızı negatif etkileyebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (19 Mart 2019)
Bugünlerde bel ağrılarınızla başınız dertte gibi. Özellikle kilolarınıza dikkat etmediğiniz görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (19 Mart 2019)
Sevdiğiniz kişinin sizin üzerinizde kurduğu baskıdan sıkılacağınız bir günde bulunuyorsunuz. İşinizle ilgili yapılan ortaklık teklifine olumlu bakıyorsunuz. Bu konuda düşündüğünüz şeyleri gerçekleştirmek isteyeceksiniz. Şans faktörünün sizinle birlikte olduğu bir dönemdesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (19 Mart 2019)
Kariyer planlarınız ve edindiğiniz tecrübeler sizi harekete geçiriyor. Daha çok mesleki alanda başlattığınız konulara konsantre olacak, kendinizi göstereceğiniz imkanları kullanacaksınız. Ancak tamamlanması gerekli olan acil işleri ertelemeyin. İş ortamındaki zorlayıcı şartlar var. Sağlık ve ilişkiler açısından temkinli olmanız gereken günlerdesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (19 Mart 2019)
Uzun süredir bu kadar çok çalışmamıştınız tam anlamıyla pestiliniz çıktı. Birde buna bazı arkadaşlarınızın disiplinsizliğinin eklenmesi canınızı sıkıyor. Bugün de mesai yapma ihtimaliniz var. Girmeseniz bile aklınız işinizde kalabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (19 Mart 2019)
Sevgilinizle üstüne gitmediğiniz sorunları karşılıklı tartışmak için harika bir günde bulunuyorsunuz. Bu konuşma, beraberliğinizin ilerlemesine neden olabilir. İşinizle ilgili uzun zamandır yaşadığınız gerginlik bitmek üzere. Bugün kendinizi çok iyi hissedebilir, kısa vadeli kararlar alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (19 Mart 2019)
Para durumunuzdaki olumlu gelişmeler ilk sinyallerini veriyor. Bu konulardaki insan zaaflarına karşı fazlaca hassas ve alıngan görünüyorsunuz. Bütçenize uygun programlar yaparak bu problemin altından kalkmanız mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (19 Mart 2019)
Bugün katılacağınız eğlencelerde tükettiğiniz yiyecek ve içeceklere dikkat etmelisiniz. Daha sonra sağlık problemi yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144588 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed