Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (19 Mart 2021)
Bazı düzenleme, plan ya da anlaşmalar çatırdıyor hissi verse de, bu durum geçici olabilir. Dolayısıyla, aceleci olmamanızda veya acele kararlar almamanızda fayda var. Duygusal sorunların sizi engellemesine izin vermeyin. Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler var.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (19 Mart 2021)
Bugün genel olarak sıkıntılı bir gün geçireceksiniz. Kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Bugün özellikle bazı planlarınızı hayata geçirememeniz sizi oldukça sıkıntıya sokacak. Gün içinde bazı dostlarınızla görüşebilir onlardan bir takım konular hakkında bilgiler alabilirsiniz. Bugün ailenizden birinin sağlık sorunu nedeniyle şehir dışına çıkma planı yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (19 Mart 2021)
Kendinizi ön plana çıkartmak için her şeyi deniyorsunuz. Aslında siz dikkat çeken ve toplum içinde sevilen ve sözü geçen bir kişisiniz. Fazlasını istemeniz çok anlamsız. Maddi çıkarlarınızı bugün gözden geçirmenizde fayda var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (19 Mart 2021)
Eşinizin fikirleri bugün sizin açınızdan etkili olacak. Vereceği fikirler ve kararlarınıza yapacağı destek daha emin adımlar atmanızı sağlayacak. “Sen ne düşünüyorsun” demekten çekinmeyin. Kabul etmek zorunda değilsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (19 Mart 2021)
Aldığınız parasal desteklere rağmen ölçülü olmalı, birden fazla ödeme planını hayata geçirmelisiniz. Özel hayatınıza yansıyan kısıtlayıcı gelişmeleri dikkate almakta yarar var. Krediler ve ödemeler dengenizi yapılandırmak için planlı hareket edin. İş hayatında başlayan süreç aynı zamanda kariyer planlarınızda daha hırslı hareket edeceğinizi gösteriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (19 Mart 2021)
Birinin, gereksiz takıntılarla sizinle bir kariyer kavgasına girdiğini düşünüyorsunuz. İşyeriniz birkaç güne kalmadan bu sorunu sizin lehinize çözecek.Bir yetkilinizin size davranışlarından rahatsızsınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (19 Mart 2021)
Kalbinizi aşka bu kadar kapatarak kendinize haksızlık yapmayın. Mesleğinizle ilgili konularda kendinizi daha fazla göstermek istiyorsunuz. Bu sizi yeni projelere başlamak konusunda harekete geçmeye zorluyor. Başkalarının desteğini de alarak başarıyı yakalamanız mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (19 Mart 2021)
Mütevazi diyerek, kendinize biçtiğiniz kazanç konusunda biraz daha gerçekçi olabilirseniz, kafanızdaki para tartışmaları epeyce azalacak. Sıkışık durumlarda birikiminize çok güvenli bakamıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (19 Mart 2021)
Hedefleriniz arasındaki bazı imkansızlar, karşınıza çıkan birtakım imkanları küçümsemenize yol açmamalı. Gerçekçi kişiliğinize uygun düşmeye çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144646 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed