Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (19 Mayıs 2018)
Aşk hayatınız ve sosyal iletişimlerinizle ilgili atacağınız adımlar bugün size fazlasıyla geri dönebilir. Özel ilişkilerde ise uzun süredir yönetemediğiniz bazı stresli durumlar bugün yerini fazlasıyla romantizm ve duygusallığa bırakabilir. Sevdiğiniz kişiyle beraber kısa bir seyahate çıkabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (19 Mayıs 2018)
Ay ın uyumlu açısı, enerjinizi yeni ve merak ettiğiniz konulara yönlendirebileceğinize dikkat çekiyor. Eğitim konuları da ağırlık kazanıyor. Yabancı ortamlara ilgi duyabilir, bu amaçla uzun seyahat planlayabilirsiniz. Özellikle seyahatler, iletişim ve inançlarınız gibi konularında aşırıya kaçabilir, enerjinizi dengelemekte güçlük çekebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (19 Mayıs 2018)
Kendinizi başkalarına kanıtlamak istiyorsunuz. Sevgilinizle çıkacağınız bir yolculuk moralinizi düzeltecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (19 Mayıs 2018)
Mesleki açıdan parlayabileceğiniz, başkalarında olmayan meziyetlerinizi, sıra dışı yeteneklerinizi sergileyebileceğiniz bir gündesiniz. Kapasitenizin üzerinde sorumluluk almamaya ve işin tadını kaybetmemeye çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (19 Mayıs 2018)
Hayata baktığınız pencere genişlemekte. Var olan görüşlerinizi bırakmak her ne kadar zor olsa da başarabilirsiniz. Zira yeni fikirler ve karşınıza çıkacak kişilerle çok farklı temaslar içine gireceksiniz. En önemlisi eğitim hayatınıza ilişkin yeni girişimler size bazı mücadeleler getirebilir. Hafta sonu bu konuyla ilgili haberler hızlı akmaya başlayacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (19 Mayıs 2018)
Çok yakın bir iş arkadaşınızın sizin aleyhinize planları olduğunu söyleyenler sizi etkiliyor. Hemen birtakım yargılara, sonuçlara varmamanız ise harika. Kafanızın karıştığı konularda usta gözlemciliğiniz size doğruları gösterecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (19 Mayıs 2018)
Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiyi farklı boyutlara taşıyabilirsiniz. Geleceğe yönelik isteklerinizi anlatabilir, sıcak ilişkiler kurabilirsiniz. İş hedeflerinizi gözden geçirerek, gerçeklerle ve halihazırdaki şartlarla uyumlu hale getireceğiniz dingin bir gün. Amaçlarınıza ulaşmak için tutarlı davranmak zorunda olduğunuzu unutmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (19 Mayıs 2018)
Tek sorununuz kenarda bir birikim yapamamanız. Bu konuda sizi uyaranlar var. Onlara kulak vermeniz yerinde olur. Size ve çevrenize yetecek kadar kazanıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (19 Mayıs 2018)
Akrabalarınız ile ilgili bir takım beklentileriniz var ve bunların gerçekleşmesi için uzun zamandır bekliyorsunuz. Bugün onlardan bir haber alacaksınız ve bu haber beklentileriniz ile ilgili olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144591 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed