Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (19 Nisan 2018)
Başarı ve gelişim için farklı açılardan hayata bakmayı öğren. Bakmanın değil görmenin önemli olduğunu anladığında hayatın değişir. Herkesin seninle aynı duyguları taşımasını bekleme. Hepimiz farklıyız ve hepimiz çok özeliz. Herkesin düşüncelerine kulak ver ve en önemlisi içindeki çocuğu sev. Sevginin olmadığı her yerde yaşam zıttına hareket eder.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (19 Nisan 2018)
Son günlerde kendinizi yorgun ve bir çok konuda isteksiz hissediyorsunuz. Bugünde özellikle öğleden sonra kendinizi çok yorgun ve bitkin hissedebilirsiniz. Dinlenmek için kendinize fırsat yaratmaya çalışabilir fakat bunda başarısız olabilirsiniz. İhmal ettiğiniz arkadaşlarınızdan bugün bir davet alabilir ve çok şaşırabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (19 Nisan 2018)
Başkalarından güç alarak özel yaşamınızda bir hayli ilerlediniz. En güç konuları bile çözümlüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (19 Nisan 2018)
Aile büyüklerinizin haberiniz olamadan sizinle ilgili aldıkları özel hayat kararlarına tepki vermeniz mümkün.Ne kadar sizin iyiliğinize düşünülmüş kararlar olsa da bağımsızlığınıza düşkün olmanız bu tür yaklaşımlara olumsuz cevap vermenizle sonuçlanıyor. Yeni işiniz moralinizi yükseltiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (19 Nisan 2018)
Yakın çevre ve iletişim konularında aktif bir gün başlıyor. Kardeşlerle ilgili konular size ağır sorumluluklar yükleyebilir. Biraz planlı hareket etmelisiniz. Zira eğitim çalışmalarınızda önemli zamanlar ve sorumluluklar içindesiniz. Bu alanda daha ciddi bir bakış açısı içinde olmanız gerek. Kısa yolculularda ise dikkatli olmanızda yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (19 Nisan 2018)
Çevrenizde gelişen olaylara karşı aşırı duyarlı olmanız yarın ne olacak endişenizi arttırıyor. İşinizin geleceği ile ilgili korkular yaşıyorsunuz. Sakin olun ve çalışmalarınızı aksatmadan sürdürün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (19 Nisan 2018)
Sevgilinizin arkadaşlık ilişkileri sizi rahatsız ediyor gibi. Bu konuda duygusal davranıyorsunuz. Riskli ve aceleci kararlardan uzak durmalısınız. Size oyun oynamak isteyen kimse, kazdığı kuyuya kendisi düşecek. Maddi ve manevi bakımdan sakıncalı bir durumdan kurtulacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (19 Nisan 2018)
Kazancınız size yetiyor, gerek iş yaşamınızda gerekse aşk yaşamınızda büyük paralara ihtiyaç duyuyorsunuz gibi görünmeniz anlamsız. Daha iddiasız bir tarzla, her şey yolunda gidebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (19 Nisan 2018)
Bugünler içinde alabileceğiniz bir haber, işinizi ve özel yaşamınızı aynı anda ve aynı boyutta etkileyebilir. Sükunetle düşünüp iş ve aşk dengelerini iyi oturtmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144591 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed