Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (19 Şubat 2021)
İş birliği içinde olduğunuz kişiler, ortaklarınız veya romantik partneriniz bazı konularda şansını zorluyor olabilir ya da net kararlar vermenizi bekliyorlar. Her ne şekilde adım atacak olursanız olun, ani hareket etmemeniz gerekli, dikkat!
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (19 Şubat 2021)
Bazı alışkanlıklarınızdan arınmanız gerekiyor. Bunu siz de biliyorsunuz. Siz, bu alışkanlıkların artık değişmez özellikler olduğunu düşünüp bunların kabullenilmesini istiyorsunuz. Ama kendinizi bu konuda hiç zorlamadınız. Size çok yakın biriyle ortak bir işiniz var. Ama bu ortaklığı hiç istemiyorsunuz. Hayatınızda düşüneceğiniz en son şeyin, onunla bir çıkar ilişkisi içine girmek olduğunu savunuyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (19 Şubat 2021)
Aşk yaşamınızda her şey hayal dünyasında ilerliyor. İş hayatında ise pratik çözümler üretiyor ve çevrenize yardımınızı esirgemiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (19 Şubat 2021)
Bugün bir topluluğa fikirlerini savunmak konusunda sözcülük edebilirsiniz. Herkes adına konuşacaksanız mutlaka fikir birliğinden emin olun. En azından bunun öncesinde, fikir beyan edenlerle mutlaka anlaşma sağlayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (19 Şubat 2021)
Artık sizi kısıtlayan koşulların tamamen içindesiniz. Bu durumu yeniden değerlendirmek, hatalarınızı görmek için bol zamanınız olacak. Geçmişte yaşanan ilişkilerin hayatınıza getirdiği açmazlar tekrarlayabilir. Özellikle gizli kalmış bir ilişkinin yıpratıcı etkileri dikkat çekebilir. Bir yandan da iş ortamında yenilenmeler size moral kaynağı oluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (19 Şubat 2021)
Bugünlerde iş yaşamınız dörtnala gidiyor. İşlerden başınızı kaldıramıyorsunuz. Esas olarak kendi alanınız olmayan bir işteki bu başarınız sizi de şaşırtıyor. Çok ilginç, az rastlanır bir iş alanınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (19 Şubat 2021)
Özel hayatınızı ilgilendiren ve sizi huzursuz edecek bazı haberler nedeniyle ilişkinizde gerilimli anlar yaşayabilirsiniz. Şartları fazla zorlamayın ve huzurunuzu bozacak kimselerden uzak durun. İş yerinde rakip olduğunuz birine karşı dikkatli olmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (19 Şubat 2021)
Bugünlerde bazı yakınlarınızdan fikir almaktan kaçınmamalısınız. Çok karlı bir alış verişin eşiğindesiniz. Bu alış verişle ilgili barındırdığınız çeşitli kaygıları tek başınıza yok edemeyebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (19 Şubat 2021)
Sabırlı ve yapıcı tavırlarınızla, sizden genç biriyle ilişkinizde beğenmediğiniz mesafeyi, belli bir düzeye getirebileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed