Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (2 Ekim 2019)
Etrafınızdaki kişiler tüm olan bitenin farkında olmasa da, kendinize daha pratik hedef ve amaçlar koyabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (2 Ekim 2019)
Davranışlarından sorumlu olduğunuz biri sizi mutlu ediyor. Onu ödüllendirmenin yollarını arıyorsunuz. Barışçı birisiniz. Ama bazı konularda önyargılarınız var. Bu konular söz konusu olduğunda farklılaşabiliyorsunuz. Çıkış yolu aradığınız bir probleminiz var. Bunu paylaşmanız gerekecek. Problemin içinde tek başınıza biraz çaresiz görünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (2 Ekim 2019)
Çok dürüst olmanız bazı problemlerinizi çözeceğiniz anlamına gelmiyor. Aşk sorunlarınız olabilir ama çevrenizi üzmeye hakkınız yok. Her şey yoluna girecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (2 Ekim 2019)
Dışardan bakıldığında hayli neşeli ve mutlu bir tablo çiziyor olabilirsiniz. Fakat sizi iyi tanıyanlar bir şeylerin ters gittiğinin farkındalar. Sevdiğiniz kişiyle yaşadığınız sorunları kendi aranızda çözmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (2 Ekim 2019)
Hayatın güzel yönlerine çok daha açıksınız. Kişisel açıdan yenilikler yapmak, sanatı içine alan yaratıcı uğraşlarla ilgilenmek sizi mutlu edebilir. Zira son derece başarılı olabileceğiniz konular dikkat çekiyor. Aynı zamanda duygularınızı daha rahat ve güvenle paylaşma şansınız. var. Çocuklarınızı ilgilendiren her konuda yapıcı adımlar atıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (2 Ekim 2019)
İşinizle ilgili olarak günün ilk yarısında oldukça olumlu çalışmalar yapabileceksiniz ve beklediğiniz desteği bulabileceksiniz. Bir süreden beri beklediğiniz haberleri bugün alabilirsiniz yada hayatınızdaki bazı sorunlar çözülme noktasına gelebilir. Öğleden sonraki saatlerde ise işinizle ilgili genel bir yoğunluk olacaktır. İş hayatına ilişkin küçük sorunlar yaşayabilirsiniz. Genel çevrenizde beklentilerinize ters gelişmeler olabilir. Yapacağınız düzenlemelerde genel olarak başarılı olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (2 Ekim 2019)
Kalbinizi aşka bu kadar kapatarak kendinize haksızlık yapmayın. Mesleğinizle ilgili konularda kendinizi daha fazla göstermek istiyorsunuz. Bu sizi yeni projelere başlamak konusunda harekete geçmeye zorluyor. Başkalarının desteğini de alarak başarıyı yakalamanız mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (2 Ekim 2019)
Bir emlaka yatırım yapma konusunda hala tereddütlüsünüz. Bugün uzaktaki arkadaşınızdan maddi konularla ilgili güzel haberler alabileceğiniz gibi, elinize her an bir miktar para ulaşabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (2 Ekim 2019)
Gönlünüzü sürekli hoş tutan bir arkadaşınızın, çıkarcı olduğuna dair duyumlar alıyorsunuz. Bunu dikkate alıyor, ama bu konuda onunla konuşmayı onur kırıcı bir davranış olarak görüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144592 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed