Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (2 Ekim 2020)
Her istediğinizi yapma konusunda ciddi bir istek hissedebilirsiniz. Ancak, bu dileklerinizi beslemenin mevcut sisteminiz veya pozisyonunuz üzerinde değişiklik yapacağını da hatırlamanız gerekiyor.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (2 Ekim 2020)
Bugün, oldukça neşeli olacaksınız. İş yerinizdeki bazı idari problemler ve yoğun tempo biraz canınızı sıkabilir. Fakat bunların hepsinin üstesinden gelebilecek güçtesiniz. Bugün ailenizle süregelen problemlerinizi fazla düşünmeyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (2 Ekim 2020)
Ön plana çıkma isteğiniz baskın. İşinizde sivrilmek ve kendinizi göstermek istiyorsunuz fakat uygun fırsatı bulamıyorsunuz. Eklem rahatsızlığı çekmeniz olası. İş yerinizde size duyulan saygı yeterli gelmiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (2 Ekim 2020)
Maddi konulara temkinli yaklaşıyorsunuz. Kendinizden başka kimseye güvenmiyorsunuz. Bugün içinize kapanık bir yapı sergilemekle çevrenizi şaşırtabilirsiniz. Yaşadığınız olayları fazla abartmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (2 Ekim 2020)
Yenilik ve değişim adeta sizi çağırıyor. Eskiye dair ne varsa kurtulmak için son derece uygun bir gündesiniz. Alacağınız haberler sayesinde kendinizle ilgilenme fırsatı yakalayabilirsiniz. Tabi ilişkilerde yenilenmek için biraz erken olabilir. Ancak bu gerçek bir adım atmanıza engel değil. Değişmekten korkmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (2 Ekim 2020)
İş çevrenizdeki insanlarla sürekli tartışmanız bazı işlerinizin aksamasına ve iş yerinizde gözden düşmenize sebep olabilir. Biraz daha sakin olmalısınız yoksa kontrolünüzü kaybedebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (2 Ekim 2020)
Bugün kendinize ve sevgilinize odaklanın. Partnerinizin bir hatasına karşı oldukça hoşgörülü olmanız gerekebilir. Enerjinizin büyük kısmını başkalarının problemlerini çözmek için harcıyorsunuz. Başkalarının sizinle bir an için ilgilenmesine izin verin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (2 Ekim 2020)
Parasal açıdan rahat bir gün geçireceksiniz. Bugün yapmanız gereken bir harcamayı keyfi olarak erteleyebilir sahip olduğunuz parayı harcamaktan kaçınabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (2 Ekim 2020)
Kendinizi mükemmel bir sevgili olarak görüyorsunuz, ama ilişkinizde kendinize de sormanız gereken sorular olabilir. Örneğin, onu ikna etme yönteminiz pek yapıcı değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144621 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed